Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a legrosszabb anime a...

Melyik a legrosszabb anime a világon a saját véleményetek szerint? (boku no piko-t leszámítva)

Figyelt kérdés

Azért írtam oda hogy saját vélemény szerint, mert tisztába vagyok vele, hogy ízlés kérdése.

Szerintem a Hitman reborn.

Az eiken-t akartam írni, de azon legalább lehet nevetni, hogy mennyire rossz



2017. aug. 3. 13:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
elis felejtettem, erről csak egy giffet láttam ugyanis. Azért irtam oda, mert mindig ezt az animét hozzák fel, (jogosan) ezért arra nem vagyok kíváncsi. Aki szerint nem szörnyű, az hazudik. :)
2017. aug. 4. 08:38
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyira nem magától értetődő. A Boku no Pico egy beteg szar shotacon hentai, de nem árul zsákbamacskát és nem különösebben népszerű azon túl, hogy mémmé vált a rossz animékre vonatkozóan.


Ugyanúgy, mint a Mars of Destruction, Skelter Heaven és Kakugo no Susume, amik szintén legendásan rosszak.


Az igazi legrosszabb animék szerintem ennél sokkal sunyibbak.

2017. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a Mirai nikki (lehet hogy rosszul írtam). Ez csak az én véleményem, de én nem bírok olyan animét nézni amiben yandere (nem tudom hogy jól írtam-e)lány van.
2017. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13%
Nekem a Boku no Pico a kedvenc animém (nem viccelek!)! Nagyon aranyosak benne a kisfiúk.
2017. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%

Elfen Lied

Excel Saga

Naruto

Bleach

Vampire Knight

Kuroshitsuji

2017. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem eddig a diabolik lovers volt a legrosszabb anime. Nagyon tetszett a sztori és a karaketerek is jól néztek ki, de a főszereplő lány miatt nézhetetlen. :/ Szerintem sokkal jobb lett volna ha nem rakják bele az a szőke csitrit..
2017. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az amelyiknél 1 Star wars szerű történetre számítasz, de közben arról szól a történet hogy 1 énekes hogyan jön rá ő meleg.
2022. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!