Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések tudnátok segíteni?

Animések tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Na szóval az lenne a kérdésem, hogy ismeritek-e azt az animét, hogy Patema Inverted? Ez egy másfél órás anime film. Ha ismeritek nem tudjátok, hogy fogják-e folytatni, mert nagyon tetszett csak úgy fejezték be, hogy rengeteg kérdést nem válaszoltak meg amik nagyon érdekelnek. Szóval ha tudtok valamit akkor kérlek segítetek?

2017. okt. 1. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a film egy 13 fejezetes manga adaptációja. Nem fog folytatást kapni.
2017. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát...ez eléggé érdekes pedig én már láttam az animéjét. A címe ugyanúgy patema inverted csak valami még van mögötte, de sajnos már régen láttam.
2017. okt. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában véve is szinte mindig részletesebb a manga változat, és/vagy a light novel változat, értelemszerűen, mivel jóval gyorsabban készül, többnyire 1-2 személy alkotja utóbbiakat, szemben az animékkel.


De konkrétan a Patema Inverted kapcsán itt kutakodhatsz:


[link]

->

"KAPCSOLÓDÓ" fül.


Valamint:


[link]


[link]

2017. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2017. okt. 7. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!