Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy tudnám elterelni a...

Suzuku Yukiji kérdése:

Hogy tudnám elterelni a figyelmem egy animéről?

Figyelt kérdés
Van egy anime amit nagyon szeretek többször megnéztem minden részét ( pl Kamisama hajimemashita , Super Lovers ) . Viszont mindig mikor végig néztem a részeket úgymond sírógörcsöt kaptam XD .. Nem nagyon tudom hogy tereljem el róluk a figyelmem mert ez rám elég nagy hatással van . Sok mindent próbáltam : Tanulással elütni az időt vagy tv nézéssel esetleg valami nagyon pocsék animével .. aki tudna javasolni valamit annak köszönöm !

2018. márc. 18. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megint kezdj bele egy másik animébe, de most ne egy pocsékba, hanem egy jóba.
2018. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló ötlete is jó, de én először is leszögezném, hogy az hogy ennyire foglalkozol vele, inkább örülj ennek, mert azt jelenti, hogy jó volt és megfogott...

Amúgy amivel kiegészíteném, hogy ha van partnered(animés haver/barát/jó ismerős),akkor beszéld ki velük a témát, az sokat segíthet ebben. Amúgy meg ne úgy próbáld elterelni a figyelmed, hogy olyat csinálsz amit nem szeretsz(tanulás/pocsék anime/stb.)

Olyat csinálj amit szeretsz, azzal könnyű elvonni a figyelmedet bármiről.

2018. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2018. márc. 22. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!