Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mivel tudnam elterelni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnam elterelni a figyelmem erről az egészről? Help.16/L

Figyelt kérdés

Szakitottam a barátommal mert nem éreztem magam jól vele,de folyton irkal és beszol nekem..és eléggé rosszul esik.Letiltottam,de félek hogy tesz valamit.Hogy felejthetném el?

Lányok nektek hogy sikerült?:(


2018. febr. 4. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűn csak ne foglalkozz vele. Aki "árt" neked és lehúz érzelmileg azzal fölös törődni, mert ha ezeket felveszed csak boldogtalan leszel.

A kis ex-ed meg ha ilyeneket csinál elég kölyök még már ne haragudj meg!:)

2018. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy először a barátodnak kéne elfelejtenie téged. Oka volt annak, hogy már nem vagy mellette, nem? Értesd meg vele, hogy már nem akarsz vele lenni, és ha nem ostromol folyamatosan, az idő könnyebben begyógyítja a sebeket.

Beszélj vele nyíltan, bizonyosodj meg róla, hogy megértette, mit szeretnél; és ha végre békén hagy, akkor sírj, vezesd le a dühöd, és ami a legfontosabb: lépj tovább! Járj társaságba, mozdulj ki, találd meg azt a személyt, aki végleg elfeledteti veled őt!

Sok sikert! :)

2018. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket!❤
2018. febr. 4. 20:35
 4/4 anonim válasza:
Próbálj meg nem foglalkozni vele,ez már a múlt! És az ilyen rossz szándékú emberekre még csak egy kis figyelmet se fordíts! Éld az életed és csinálj olyan dolgokat,amiket szeretsz,légy olyanokkal,akik közel állnak hozzád! Hidd el,lesz még több barátod is,de egyszer rád fog találni az igaz szerelem. :)
2018. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!