Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van aki nem szereti az animéket?

Van aki nem szereti az animéket?

Figyelt kérdés

Körülöttem mindenki el van ájulva az animéktől, kpop-tól és a kínai kulturáktól..

Hiába nem akarom hallgatni, látni, mindenhol az arcomba nyomják.

Én vagyok az egyetlen akinek hányingere van ezen tömeg dolgoktól?



2018. okt. 25. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%

Nekem inkább semleges. Illetve régen az volt. Mostanában körülöttem mindenki erről beszél, ilyen klubokat csinálnak, ez a téma mindig, néha órákon is. Barátnőim tudják, hogy nem szimpatizálok vele, akkor is mindig erről beszélnek, csoportban, személyesen. Ha én szeretek valamit, az viszont le van szarva. Egyik lány azt panaszolja hogy nincs kivel beszélni erről. Hát de van. Tényleg rengetegen vannak, sok emberről kiderült, hogy szereti. Én úgy érzem, régen még néztem volna, de azóta találtam magamnak hobbit és rájöttem, néhány osztálytársam hazamegy és a képernyőt bámulva nézi az animét, akkora fan. De én ilyenkor elgondolkodom, mi van a családjukkal? Mindegyj... Nem is tartozik, meg ők még talán a jobbik eset.

Animéhez visszatérve nekem rossz emlékeim vannak vele. Lehet ez is a "baj".

Saját véleményem, mindenki vegye figyelembe

2018. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem vagy egyedül sokan utaljak az animéket például az én sulimban (igen még sulis vagyok pontosabban gimnazista de egyben van a kettő) mindenki utalja őket jó van egy két kivétel de nem lehet tudni mert annyian utaljak hogy én már nem merem elmondani másnak hogy én szeretem az animéket persze személyesen mert most így írásban fake névvel persze le tudom írni de ez más
2018. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez ilyen tipikus utálom a kelbimbót ki utálja még ! Című agyilag 6 éves vagyok kérdés.


Képzeld nem mindenki szeret mindent meglepő talán ?

Egyébként meg az Anime egy nagyon tág müfaj.

A horrortól kezdve az akción át a paródiáig van minden.


Tehát mielőtt megítélsz valamit minimum illendő lenne 2-t 3-at átrágnod.


Én s szeretem a mulatós cigány zenét még se mondom azt h amblokk a cigány zene szar mer abból is van több féle. Akinek meg előbbi tetszik halhassa.


Provokátor gyerek.

2018. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Vannak olyanok is akik nem szeretnek 2D- s anime figurákat nézni és így haladni a sztorival vagy/és van aki szívesebben nézne embereket minthogy sem holmi fake figurákat sok oka lehet annak hogy valaki nem szereti az animeket nem muszaj hogy pont azért nem tetszik valakinek az anime mert látott egy hentait vagy horrort vagy romantikát azaz valamit ami nem az ízlése
2018. okt. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
OK. Most leszögezném hogy én is vagy 100 animét láttam és mindig amikor valami újat kerestem akkor valóban találtam olyanokat amiktől majdnem kifutottam a világból. Én azért mondom hogy az animék jók mert szinte bármit meg lehet rajzolni. Nekem sosem voltak gondjaim az előítéletekkel, mert amikor elkezdtem gépezni akkor kezdtem el animézni. Nem vagyok egy anime fan de igenis vannak jó animék. Gondolok itt például a "Say I love you" -ra vagy a "Naruto" -ra amit szintén sokan szeretnek. Én azt mondom hogy ez egy olyan oldal ahol viszonylag meg lehet őrizni a névtelenséget, de maradjunk a kultúrált határokon belül. Visszatérve a kérdésre, sokan nem szeretik az animéket amit megértek és elfogadok. Azokat viszont nem kell lehurrogni akik szeretik az animét. Mindenki ízlése különböző.
2019. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!