Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik hobbit...

Szerintetek melyik hobbit űzzem egyetem mellett?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, rájöttem hogy a tanulás mellett muszáj folytatnom valamelyik hobbimat, amit már korábban abba hagytam. A választási lehetőségek: lovaglás, tánc, zongora. Igen tudom, hogy elég eltérő dolgok, de sajnos egynél többre nincs időm és kiváncsi vagyok rá, ti melyiket választanátok? Örülnék annak is, ha esetleg megindokolnátok, hogy miért pont azt! :)

2018. júl. 12. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a zongorát. :) Bármit megadnék, hogy tudjak ezen a hangszeren játszani. Bár már 24 éves vagyok, szerintem már az ujjaim is ellennének hozzá gémberedve, szóval beérem azzal, hogy youtube-on nézegetem. :D
2018. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lovaglás! miért? ha be döglik a kocsim akkor a négylábú is tökéletesen megfelelne :)

Komolyra fordítva ha lovagolsz, akkor csak örömödet leled benne,ha zongorázol ahhoz kitartás kell ami nem hiszem, hogy lesz a tanulás mellet, így van ez a tánccal is, szóval marad a lovaglás ha engem kérdezel.

2018. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mojjo ***** válasza:

@1: Tök jó hírem van, nem kell bármit megadnod, elég némi pénzt egy kezdőhangszerre (digitális zongora/használt pianínó, de véletlen sem szintetizátor!), meg tanárra, plusz kellően sok időt, hogy gyakorolhass - napi szinten 1-2 óra nem árt. Ja, meg el kell engedned azt a marhaságot, hogy 24 évesen nem lehet megtanulni zongorázni.

Ennyi kell és meg fogsz tudni tanulni zongorázni :) Ha tényleg érdekel és szeretnéd, ez nem lehet akadály.

2018. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a táncot, azért, mert a zene nagyon sok energiát ad, miközben rendesen átmozgatom mindenemet, és a sport mellett könnyebb a tanulás is, plusz a memóriád is fejleszti ha mindig új, nehezebb koreokat tanulsz meg^^ de ez emberfüggő, lehet neked a lovaglás mellett vagy a zongora mellett lenne a jobb, ezt te döntöd el:D
2018. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen sportot választanék, lovaglás, vagy tánc.

A lovaglás, számomra azért lenne fontos, mert kinnt a természetben, a szabad levegőn lehetnék, a sok magolás után.

A tánc pedig azért mert a zenére való önfeledt mozgás nemcsak a hangulatot javítja, hanem az egészségre, és a szépségre egyaránt jó hatással van.

2018. júl. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Myra Gergely válasza:
A lovagláshoz is ám rohadt sok kitartás kell. Nagyon nehéz sport amit egy élet alatt tudsz csak megtanulni. Én azt tanácsolom, hogy lovagolni úgy lovagolj, hogy megis akarj tanulni lovagolni, különben nincs értelme. Meg hát a lovagláshoz kell némi pénz, nagyon drágák a lovardák. Szóval egyetem mellett inkább válasz valam könnyebbet, mint a zongora
2018. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont ezt a hármat csináltam én is, de már csak a tánc maradt.

A zongorát azért hagytam abba, mert képtelen voltam annyit gyakorolni mint amennyit a tanárom elvárt volna. Egyszerűen az egész napos suliban ülés után az a 1,5 óra naponta nagyon sok volt, szívesebben mozogtam valamit. Szóval ennél szerintem azt gondold át, mennyire van még kedved ülni, kikapcsol-e az a fajta koncentráció ami a gyakorláshoz kell.

A lovaglást nagyon szerettem, de drága volt és messze volt.

2018. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok, bocsi, valamiért elküldte)

A szabadlevegő a lovaglás mellett szól, de azért gondolj arra is, hogy télen meg nyáron kissé megfagysz/megdöglesz a melegben.

A táncot én azért szeretem, mert felszabadít, leköti a kreatív energiáimat. Teljesen kikapcsol a mozgás. Előnye mindenképp, hogy sok helyen találsz tánc órát.

(Ha esetleg a tánc mellett döntesz balett, art-jazz, modern, sztepp stílusban tudok ajánlani helyeket.)

2018. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindenképp a zongorát választanám a helyedben, mert engem a zene világa jobban megfogott mint a sporté.
2018. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!