Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi értelme a tik toknak?

Mi értelme a tik toknak?

Figyelt kérdés
Csak én tartom szánalmasnak, hogy ez az applikáció mekkora divat lett a fiatalok körében? Komolyan zenére tátognak és mutogatnak a fiatalok??? Mi ennek az értelme?

2019. nov. 19. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Ami ebben a korosztályban bármilyen más közösségi oldalnál: magamutogatás (triviális feladat nulla tehetséget igényel),

népszerűségi verseny (like-ok és követők száma alapján rangsor felállítása),

csordaszellem (más is használja, nem szabad neked sem kimaradni, mert azért fognak bántani).

2019. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó móka eljátszani valamit vagy tátogni a kedvenc zenédre, ez a tiktok előtt is így volt. De nem vagy ilyen videók vannak rajta hanem rövid vicces videók, DIY videók...
2019. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van tik tokom. A zenére tátogást stb-t én se szeretem, de mivel beatboxolok oda szoktam kitenni ilyen rövid beatboxos videókat, úgyhogy a tik tokon is lehet értelmes videót csinálni, de a többség az tényleg a tátogás.
2020. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bözse22 ***** válasza:
100%
Jó videók is vannak Tik Tokon, csak meg kell őket keresni. Nem szabad általánósítani! Igen, vannak ilyen táncolos/tátogos videók is, de hát most ez van (de ÉN szerintem, még ott is meglehet találni az érdekeset). Meg kell találni azokat a témákat, amik TÉGED érdekelnek. Minél több olyan fajta videót nézzel, ami neked tetszik, annál inkább fogja azt kiadni a "for you" lapra.
2020. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!