Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen magyar YouTube csatorná...

Milyen magyar YouTube csatornákat érdemes nézni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyeseknek csuklóból jön a válasz, hogy semelyiket meg szemét az összes, na most ez nem igaz, de tény, ha nem keresed nem is találsz :D Az algoritmus a szemetet preferálja



Jelenleg akiket nézek: CultureGeeks, Zállatorvos, JustVidman, Kalapács, CsChannel, Magyarósi Csaba, Tanulom magam



Ők elég nagy hangsúlyt fektetnek az edukációra, amellett, hogy szórakoztatnak, persze jellemzően egyiküknek sincs akkora nézettsége mint egy Csecse Attila vagy Inez Hilda szerű agyatlan értéktelen tartalomnak, de azért léteznek, és keresem a továbbiakat.



Tudtok a fentebb írtakhoz hasonló, edukatív és egyben szórakoztató csatornákat a magyar YouTube-on?


Akik szidják a teljes magyar régiót, azok hallottak ezelőtt az általam leírt pozitív példákról?



2020. jan. 9. 12:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem edukatív célzatú csatornák közül ezek a jók amiket írtál. Persze ízlés függő minden, én a Tízes lista csatornát ha nem is imádom de érdemesnek tartom követni, néha egész jó témákat löknek be. Retro játék szinten ilyen az Éjjeli Vakond is habár ő sajnos lassan visszavonul.
2020. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Heló!


Csak egyet követek és nézek aktívan, a magyarkesek.hu csatornáját.

2020. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első, én azért reménykedem hogy felbukkan még egy egy kincs itt, mostanában nehéz új csatornákat felfedezni, csak azt látom ajánlóba, amitől már néztem valamit. A tizes listát én is elhallgattatom néha, de nem az inkább rágógumi, mint szívesen fogyasztott anyag, de olykor tényleg jó.


Második, hát, ez elég specifikus :D

2020. jan. 9. 12:14
 4/19 anonim válasza:
100%

RETROSHOCK


A legjobb társadalomkritika és humor egyben

2020. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Fura, hogy kihagytam, 9 éve nézem :D
2020. jan. 9. 12:21
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Azokat érdemes nézni amit téged szórakoztat, és mondjuk valami minimális tartalmi színvonalat megüt a content. Ennyi a képlet.
2020. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Öhm :D K Szóval, hogy értsük: Új csatornák felfedezése lenne a cél, nem definiálni, hogy hogy kell kiválasztani mire iratkozok fel
2020. jan. 9. 12:24
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
#12.24 Akkor segíts azzal, hogy elárulod, mi az érdeklődési köröd! Mert hiába ajánlok neked például zeneoktató csatornát, ha az nem érdekel.
2020. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Írtam egy egész listát ami érdekel :D Szerintem lejön, hogy nem tutorialokat keresek, sőt szerintem elég jól belőttem ezzel az értékrendemet is.
2020. jan. 9. 12:36
 10/19 anonim ***** válasza:

bankutidani.hu

Zoltán Nagy

Beférek a bőröndbe

2020. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!