Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes feltöltene...

Szerintetek érdemes feltöltenem videókat Youtube-ra?

Figyelt kérdés
Tudom.. már 8ezer ilyen vagy ehez hasonló kérdés van de akkor is.. :D. Olyan videókat szeretnék feltölteni amik inkább a tinikkel kapcsolatos "lelki dolgokról" szólnak.Valamint csak olyat amiből tényleg lehet ihletet meriiteni..Technika megvan hozzá viszont a hangom az valami katasztrófa...(orrhang + mutáló fiú fell le menő hangja) ja és a beszélőkém is jó

2019. jan. 23. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
15%

Vedd fel a kapcsolatot Herby-vel!

E-mailben küld át neki őket véleményezésre.

2019. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hogy érdemes-e az szubjektív. szerintem nem érdemes, én valószínűleg nem nézném. de én játék videókat se nézek, egy csomóan meg igen. szóval nem számít hogy én mit szövegelek. mindegy, hogy bárki mit mond róla, hogy SZERINTE érdemes-e. hogy tényleg érdemes-e, azt csak akkor fogod megtudni, ha kipróbálod és meg is csinalod, nem csak gondolkodsz rajta. ha kiprobalod, akkor kiderül, hogy érdemes volt vagy sem. mit veszithetsz vele?


azon persze érdemes lehet elgondolkodni, hogy a hangod, külsőd, szövegeid, véleményed, problémáid miatt esetleg gúnyolhatnak, beszólhatnak, kritizálhatnák is az emberek. ha így lesz és nem tudod jól kezelni, akkor nem fogja kegérni.

ezek a veszélyek még semleges témákban is fennállnak. amiket említettél, azok meg pláne személyes, érzékeny témák, amikhez meg kell nyílni, kell némi érzékenység és ha másban nincs meg, akkor nagyon könnyen megbánthatnak...

2019. jan. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!