Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem merek elmenni az egyik jó...

Nem merek elmenni az egyik jó lány barátommal bulizni. Szerintetek hogy engedjem el magam?

Figyelt kérdés
21 éves meleg fiú vagyok és az egyik jó barátnőm bulizni hívott. De az a gond hogy szégyenlem ahogy táncolok. Kicsit lányosan mozgok. Tökre rosszul esne ha kinevetnének az ott lévő emberek. Viszont nagyon buliznék már én is. Egy nagyon jó dj lesz szóval mindenképp ott szeretne lenne. De ahhh. Annyira elengedném magam, de tudom hogy sok lesz ott az ismerős és mivel ismernek engem meg a szüleimet is. Eléggé nagy hírbe lennék hogy milyen lányosan táncolt a gyerekük... Na és menne másnap a langyizás is. Nem azt mondom hogy az a tipikus búzás tánc hanem csak picit meglátszik a mozgásomon. Nem tudom hogyan kezeljem ezt. Voltam már bulizni, de olyan helyeken ami nem itt van a közelben és nem ismert ott senki. Abban a tudatban pedig úgy táncoltam ahogy nekem jól esett.
2020. jan. 17. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel meleg vagy, nyilván lányos a mozgásod. Igyál meg pár felest. Akkor is lányos lesz, csak már leszarod. A későbbiekben pedig ne törődj mások véleményével, mert sok gondot fog okozni. Mondom ezt hetero férfiként, és úgy, h nem is kedvelem a melegeket.
2020. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég sok hetero pasi is búzásan táncol/viselkedik manapság.. szerintem már fel sem.tűnne az embereknek. Plusz én is azt mondom,igyál egy keveset,az ellazít.
2020. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!