Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc magyar Youtuberetek?

Ki a kedvenc magyar Youtuberetek?

Figyelt kérdés

Barmilyen kategoriaban, kulfoldiek kozul sokat nezek, de neha szimplan hianyolom, hogy magyarul szolaljanak meg egy videoban :D

Ugyhogy kivancsi vagyok, tudtok-e valakit ajanlani, aki ertelmes / erdekes / vicces, tenyleg mindegy milyen kategoria, mindenfele videot szivesen nezek, hangulattol fuggoen, legyen az egy sima vlog, lifestyle, beauty review, tech review, gameplay, akarmilyen random beszelgetos, tema kifejtos video.

(Egy dolog van, amit nem szeretek, a mindenfele bena challenge, prank es egyeb videok.)


2020. máj. 26. 08:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Radics Peti, Paul Street, JustVidman, Tizes lista, Legjobb Magyar Top 10, Toplisták, régen Dancsó, de lehülyült!
2020. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire aktuális a kérdésed, de ha még érdekel akkor nekem Alex Csigér (Régebben AlexGaming néven volt a youtubeon) a kedvencem!

16/L

2021. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!