Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek KPOP idol?

Szerintetek lehetek KPOP idol?

Figyelt kérdés

4 éve imádom ezt a műfajt,egy éve el gondolkodtam hogy nekem sikerülne e.A kűlsőm rendbe van,hosszú ombre haj és sötét zöld szem (kamerában barna),vékony testalkat.Tudok énekelni és táncolni is,a rapp is megy.Birom a kritikát,nincs baj a beszédemel és az írásommal.Angolul és spanyolul folyékonyan beszélek,de a koreait egy hónap múlva kezdem.A családomnak van pénze ,de én saját magamnak akarom megkeresni.Tudok zongorázni és gitározni,elegáns vagyok!Tisztelek mindenkit❤.


A példaképem a Black Pink-ből Rose és a YG-hez szerettem volna menni,de erről titeket kérdezlek.Tudom hogy azért KPOP,mert Ázsiai,de már fogadnak más nemzetűeket is.Szerintetek megfelelnék?A YG is elfogadna?Két év múlva online meghallgatásban akarok részt venni,örülnék ha segítenétek!Köszönöm a válaszaitokat előre ^^



2020. máj. 31. 19:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem szelepszár szimering lesz, de érdemes lenne a vezérlést is megnézetni.
2020. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Kezdődik, Apu, kezdődik...
2020. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképpen vágj bele! A leírásod alapján született sztár vagy. Akkor sikered és karriered biztos lesz mint itthon Pákónak.
2020. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók.Kérlek titeket hogy a véleményeteket irjátok le és ne ostobaságokat.Köszönöm a harmadik válaszolónak,de én ezt komolyan gondolom
2020. máj. 31. 20:08
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

1. A YG szarul bánik az idoljaival, mondjuk egy fokkal jobb, mint az SM, de inkább ne akarj oda menni. Amúgyis megy lefele a lejtőn a volt vezérigazgató botrányai óta.


2. A nagyobb entertainmentek, így a YG sem fog nagy valószínűséggel nem ázsiaiakat felvenni. Miért tenné? Elsősorban koreaiakat keresnek, másodsorban más ázsiaiakat, vagy legalább félig ázsiaiakat, bocsi, hogy ezt mondom, de te európaiként nem kellesz ott, nem illesz bele abba a képbe, főleg ha alig makogsz koreaiul. Amúgy japánul is kéne tudnod egy minimális szinten a japán rajongókkal való kapcsolattartás miatt, meg a legtöbb koreai banda japán nyelven is ad ki zenéket. Nagyon ritkán hallunk arról, hogy nem ázsiaiak debütálnak Koreában, ha mégis csak kisebb kiadóknál és csak tiszavirág életű karriert futnak be.


3. Valószínűleg nem lennél elég jó, és ezt most nem bunkóságból mondom. Még ha tényleg hiper-szuper tehetséges is vagy, kihullanál a gyakornoki idő alatt, nem bírnád az ázsiai munkamorált, teljesen összetörnél.

2020. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

5.válaszadó,köszönöm a válaszod,a botrányokról nem tudtam,de köszönöm hogy elmondtad.

Sokat olvastam a rossz oldaláról,ha tudsz valamit,irnál róla?

2020. máj. 31. 20:14
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező!

A közlekedés kategóriába tetted fel a kérdésedet, ezért az első két válasz.

2020. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7.válaszadó,értékelem a válaszod.De a kérdést figyeld!
2020. máj. 31. 20:18
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Minimum egy alapfokú koreai muszáj.

Mivel nem ismerlek ezért,nem tudom hogy mennyire vagy tehetséges. De ha tegyük fel megfelelnel,még utána jönne a neheze,a gyakornoki időszak. Van mikor egy nap 10-14 órát akár többet is gyakorolnak,szigorú diéta stb...erről már magyarul is vannak cikkek.

A YG nem vészes,de nagy a kovetelmeny,szerintem minél több entertainment-nél érdemes próbálkozni ne csak egyre koncentralj.

Az sem mindegy hány éves vagy,túl idős sem lehetsz a jelentkezesnel.

Még úgy hallottam,hogy az hátrány ha a meghallgatason az entertainmentek kpop zenéit választod. Tehát pl ha a YG meghallgatásán vagy ne blackpink dalt válassz,mert azt nem nézik jó szemmel.


Sokan akartak már ezt megpróbálni magyarok kozul, eddig még nem véletlen nem jött össze senkinek,hiszen nehéz és nem biztos hogy megéri.

De ez csakis rajtad múlik.

2020. jún. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9.válaszadó köszönöm a választ.Azt még el szeretném mondani hogy online meghalgatásban akarok részt venni,de tudnék menni olyan helyre mint Ausztrália vagy Amerika.De ott nem mindég van meghalgattás.
2020. jún. 1. 01:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!