Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintete'k 4 esés sok egy...

Szerintete'k 4 esés sok egy szezonban friss jogsival? 15 / F

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
motorral? gondolom... hát, egyet sem kéne esni, nemde?:) gyakorolj többet, menj óvatosabban. ez olyan mintha azt kérdezném, hogy 3 autós ütközés sok friss jogsival? persze, egy is sok. :D
2009. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Én több, mint két év alatt estem háromszor - bár harmadszorra röpültem, mert balesetem volt. - Gyakorolj óvatosan, menj ki elhagyatott útszakaszra, kérd meg egy motoroshaverodat, hogy segítsen gyakorolni. Csináljatok gyakorlópályát. pl.: szlalomozás - lapos köveket leraktok az útra bizonyos távolságra (a lapos nem dob el olyna könnyen, ha ráhajtasz véletlenül - próbálj nyolcasokat leírni motorral; egy íven való megfordulásokat gyakorold be, meg a hirtelen megállásokat. Légy óvatosabb, a motor nem játék. Ha nincsen motoros haverod kérd meg volt oktatódat, hogy had vegyél pár órát még rutinból, vagy nem tudom.

Egyébként: Te hogy érzed, mi az oka ezeknek az eséseknek?

Jah igen, kanyarokban csak óvatosan, meg másik utcára való behajtáskor, mert lehet kint kavicstörmelék, ami könnyen eldob.

2009. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen motorral :D arra gondoltam h komoly balesetem nem volt eddig soha 3 volt a 4ből olyan ami azér volt mert sikerült rámenni egyszer egy épp akkor leeső dísztárcsára :S egy vizes úton viharba leesett egy fél fa elém :D az vicces volt mikor már mentem hazafele :D egy pedig mikor túl gyorsan fordultam be kanyarban és az út szélén rámentem még kanyarban a vizes levelekre mer a kedves ház lakója nem takaritotta és másfél méteres sávban ált a trutyi. Egy pedig figyelmetlenségből mert eldobott egy fekvőrendőr :S
2009. aug. 11. 17:37
 4/7 A kérdező kommentje:
17:32 Nagyrészt sztem hogy vagyok akkora szerencsétlen hogy mindig kifogom a lehető legrosszab helyzeteket :D
2009. aug. 11. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én friss jogsival egy szezonban 3szor estem. (kb egy hónap alatt) Idei szezonban 2 csúszás és 2 füvön elcsúszás, ami ökörködésből jött össze). Első évben a rutintalanság okozta. Idén meg a nagyobb bátorság -->kanyarban túldöntések
2009. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én még szerencsére nem estem mocival (kopp-kopp). 3 éve motorozok, igaz csak finoman lassan. Amúgy két féle motoros van, az egyik már esett, a másik ezután fog ;-)

Szerintem is sok 4 esés az első évben, bár ahogy leírtad elég szerencsétlen helyzeteket fogtál ki.

2009. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sok, 2 szezont motoroztam (jogsi nélkül) és egyszer se estem el
2009. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!