Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki tud szép Anime lányt...

Valaki tud szép Anime lányt rajzolni???

Figyelt kérdés

Ha valakinek nem fáradság tudna rajzolni nekem egyet?

Mert nem érzem úgy, hogy bennem egy anime rajzoló genius veszett el. :'(

Nem valami nagy dologra gondoltam,szóval elég nekem egy kis fekete-fehér is, csak hogy akinek van kedve és nem fáradság...



2020. jún. 4. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki tényleg jól rajzol, nem fog neked ingyen dolgozni. Az ilyenekkel egyesek igen jó pénzeket keresnek.
2020. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem is mondtam, hogy profi anime kéne...

Hanem akinek jól esik, és szÍvesen vállalja.

Ha te nem szeretnél, nem muszáj kommentelned.

2020. jún. 4. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted. ^-^

Bennem se veszett el Picasso, én is örülök, amikor más rajzolt nekem valamit. Bár nem tudok rajzolni, megosztom veled Menmát, akit az általános sulis rajz tanárom csinált nekem.


[link]


Remélem behozza. :) Attól még, hogy nem tudok rajzolni, én élvezem az alkotást. Bár rajzórákon mindig csak nézek, hogy a többiek milyen mesterműveket alkotnak, az enyém meg olyan, mint az óvodásoké. A kopírozással szerintem még egy nem olyan jó rajzos is tud egy egész jó rajzot alkotni, főként ha a ronda színezésem, és a ferde vonalazásom, árnyékolásom nem veszik figyelembe. :D Igazából, volt olyan, akinek egész jól eltalálom a vonásait, másoknak még mindig nem. :P

2020. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Thunderfairy ***** válasza:
Én a te helyedben megtanúlnák jól anime lányt rajzolni. Internetes oktató videók, képek másolása által. Az emberi anatómiát kell jól tudni hozzá. Szerintem 1-2 évet szánj rá a gyakorlásra és utána ha jól megy akkor igazán magas szintre fejlesztheted magad benne. Láttam neten olyan videót hogy a kis ovis szintű megrajzolással kezdte a videó és 8 év után már olyan rajzai voltak mint a komoly grafikájú animéknek a képei. Ennyi idő után már te fogsz másoknak rendkivűl pontos, szép és aranyos anime lányokat rajzolni. Sok sikert.
2020. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, régi kérdés, de én szívesen rajzolok neked, úgyis minden nap alkotok néha ötlet nélkül is. Persze a jó rajzosok tényleg nem ajánlják fel csak úgy idegeneknek, én sem szoktam. Ha gondolod segítek is mire figyelj, de én az előzővel ellentétben azt ajánlom ha elkezdesz tanulni, ne az animével kezd. Az egy stílus. Tanuld meg az alapot. Ne csak embert. Állatot, mindent. Aztán probálkozz manga stílussal, ha rögtön azt másolsz hiába próbálod pontosan elfogsz csúszni az anatómiában és észre sem fogod venni, hol rontottál.
2021. jún. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!