Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most mi értelme az elővételes...

Most mi értelme az elővételes jegyeknek?

Figyelt kérdés

Nos ugye a rendezvények levannak korlátozva 500 főre! És mégis minden szórakozóhelyen az megy, hogy elővételben lehet jegyet venni. Ráadásul interneten rendelhető jegyek ha vannak is nagyon kevés. Leginkább olyan jegyek vannak, amiket embertől lehet megvenni. És ennek köszönhetően pl legutóbb amikor bulizni voltam. Nem tudtam előre jegyet venni. Amikor a sorba beálltam akkor azt mondták 40 embert engednek még. Pl oda jött 6-8 barna. És elkezdtek verekedni a sorba meg parancsolták hátra az embereket. 1-2 magyar is ezt csinálta, meg tolakodtak! A biztonsági őrök csak 1 durvább esetett vettek észre. Kettő olyat kűldtek haza akik csinálták a cirkuszt! Öt olyan embert pedig akik nem csináltak semmit. Abból a sorból ami állt legalább 10-12 ember ezt csinálta vagy tolakodott!


Most nem értem a szórakozóhelyeknek mivel van nagyobb haszna az elővételes jegyekből pláne amikor olcsóbban is adják mint a helyszíni jegyeket. Inkább megveszem drágábban helyszínen. De nem is azzal van a baj, hogy van. Hanem legalább 100-150 jegyet hagyni kéne helyszínen. Oké a promoterek de akkor ők egy picivel kevesebbet keresnek rajta és kész! Amúgy is válság van. Most ez már nem olyan nagy pénzvesztés. Meg ez a kormány is kibővíthetné 1000 főre is ezt! Meg most ez a pont 500 fő is. Kb olyan 10-20 emberrel többet is beengedhetnének ilyen helyekre. Mondjuk ha egy társaság vagy +1-2 jött ment vagy valami. Mivel úgysem fogják leelenőrizni a rendőrok. De ha meg is tudják számolni mennyi fő is van ott :D. Akkor sem fognak foglalkozni +pár fővel! Pl most is nemsokára lesz egy lights off buli kűltéren. Ahová szívesen mennék, igaz ez nem Kazincbarcikán lesz xD. De attól még lehetnek erőszakos emberek. És láttam, hogy már arra is vannak elővételes jegyek. Talán mintha nem fogyna olyan gyorsan. De 2,5 hét alatt lehet az összes elfog fogyni..



2020. júl. 5. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor a helyszínen már nem kell sorba állni jegyet venni. Nem is mindenhol van helyszíni értékesítés, hanem online kipörgetik az összeset, de ezt szokták jelezni, hogy ilyenkor teltház.
2020. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ne, hogy már most aki nem tudja megvenni elővételesen a jegyet. Az lemaradjon csakmert esetleg állnia kell egy kicsit nagy sornak. Illetve gondolom nem mind az 500 ember ugyanabban az időben érkezne oda!
2020. júl. 5. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!