Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek jobb a gyakorikerd...

Szerintetek jobb a gyakorikerdesek.hu, mint egy átlag közösségi oldal? (fb, insta, tiktok, twitter, stb...)

Figyelt kérdés

Bár ezen az oldalon is vannak meredek dolgok, de valahogy a túlzott személyeskedés hiányzik, ami ügye az anonimitásból adódik, és ez szerintem jó.


Olyan unalmas már fb-n meg hasonlókon az olyan vitákba belefutni, ahol érvek helyett a másik kinézetét, családját, nevét, vagy bármi más tulajdonságát citálják elő.


Ezen az oldalon viszont kreatívnak kell lenni, ami szerintem nagyon jó dolog. Ha viszont egy trollkodó kérdést veszünk alapul, akkor ott meg kifejezetten alapkövetelmény a minőségi replika.


Ti hogy vagytok ezzel? Ti is szeretitek ezt a gyakoriban? Poszt-tolót lehet? Lehet...



2020. júl. 28. 11:40
A kérdező szavazást indított:
Jobb
Ugyanolyan
Rosszabb
22 szavazat
 1/2 Alex Fly ***** válasza:
100%

Attól függ, mire.

Ha kérdésem van és válasz szeretnék, akkor sok esetben jobb.

De a macskás videók megosztására vannak ennél alkalmasabb platformok... L

2020. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérdések feltételére tökéletes! Anonim, ami szerintem egy nagyon jó dolog… itt is vannak trollok, mint mindenhol. De mondjuk a nyaralásomat ha nem muszáj, nem ide posztolom😅
2020. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!