Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudom,hogy aki frontint szed,...

Tudom,hogy aki frontint szed, a kezeles alatt , nem ihat. DE en 3-4 napja nem szedtem be a gyogyszert es december ota nem iszok.. Csaladi buli lesz, es mindenki inni fog. Nekem szabad lesz, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 13:15
 1/1 anonim válasza:

Szerintem néha jó kilógni a sorból,kérlek,gondold át kinek éled az életedet.

Nem szabad hogy megfelelési kényszer legyen az,hogy olyat csinálj ami neked nem jó de mégis megteszed csak mert félsz hogy később mit fognak gondolni.

Az a helyzet,hogy aki valóban szeret és mindenhogyan elfogad,annak nem lesz gond ha nem iszol.

Én szedek frontint,így nálam szóba sem jöhet az alkohol,nem szeretnék légzésbénulásban meghalni mert a kölcsönhatások mindig működik.

Értem hogy több napig nem lenne Frontin,de ezzel teljesen összezavarodott,károsul a központi idegrendszer stb.

Van egy értékes mondatom:Megengedtem magamnak,hogy nem iszom alkoholt!

2020. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!