Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Keresek egy mémet, segítene...

Keresek egy mémet, segítene valaki? Barátnőm szülinapi ajándékához kellene.

Figyelt kérdés

Feltúrtam a classicalartshit és még három hasonló, klasszikus műalkotásos mémeket posztoló instagram oldal teljes tartalmát, és nincs meg, pedig emlékeim szerint ilyen jellegű oldalon láttam, többször is. Egy középkori, kódexillusztráció jellegű kép az alap, amin egy lovag (? valami középkori férfiember) várakozik egy "fürdőajtó" előtt. A fürdő jelen esetben egy szűk szoba középen egy hordóval, amiben egy félig, vagy talán már egészen tengeri szörny/kígyó lány ázik. A párbeszéd (nem szó szerint idézve) a következő rajta:

- honey, are you coming soon?

- yes, sure

- are you transforming into some giant sea monster/snake or something?

- oh, don't be ridicculous!


Egy emlékkönyvet készítenénk a barátnőm szülinapjára, aminek ez a mű egy elengedhetetlen darabja lenne, de sajnos sehol sem találom (a google sem a barátom ezúttal :( ). Akinek esetleg megvan valamilyen formában, légyszi küldjön linket, vagy írjon privátban, és akkor adok e-mail címet :D


Előre is köszi a segítséget! :)



#középkor #kódex #mém #középkori mém #classicalartshit #művészeti mém
2020. nov. 8. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy amit keresel az mennyire egyedi, de ha nem, akkor kezdetnek meg lehetne keresni a meme templatet/sablont.

Ezeket a weboldalakat ismerem ehhez:

[link]

[link]


Az is hasznos lenne, ha Google speciális keresést minnél jobban használnád. Csak az Instagramról mutasson képet meme témában.

2020. nov. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!