Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A barátnőm most lesz 18 éves...

A barátnőm most lesz 18 éves de nincs ötletem az ajándékához. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő alapjába egy bulizós, kedves lány. Imádja Michael Jackson-t de nem találtam neki semmi ilyesféle dolgot :(

Azon gondolkodtam, hogy veszek neki fülbevalót, nyakláncot vagy körömlakkot, de az olyan alap dolog...Valami különlegeset szeretnék neki, de nincs ötletem.


2012. aug. 12. 20:21
 1/7 anonim válasza:
61%
nyomass neki pólóra képet Jacksonról:)
2012. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
78%
Szerintem tartsatok egy gyertyafényes vacsorát otthon, vagy étteremben pezsgővel. Lehet, ez a 18 évesek körében nem elterjedt, de szerintem bejön nekik.
2012. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Vegyél gyerekpezsit poén kedvéért. :)

És csinálj neki valami vacsit, meg virág, amit utána meg tud szárítani, így lesz neki emlék is róla :)

2012. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 avellana válasza:
78%

Biztos vagyok benne, hogy ő is olyan, aki akár egy darab kavicsnak is örülne, ha te adnád neki!

Nem tudsz valamiről esetleg, amire szüksége lenne?

Vagy ha már szereti Jackot, keress CD-t, vagy pólót, bugyit, akármit! Vagy vegyél virágot, ha romantikusabb lelkek vagytok, és nem tartjátok ódivatúnak. És szerintem is nagyon remek meglepetés lenne egy gyertyafényes vacsora - amennyiben kivitelezhető!

Sok sikert és légy kreatív! :)

2012. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

engem az akkori barátom a 18. szülinapomon egy 18 szálas rózsacsokorral ébresztett, elvitt a vidámparkba, aztán ebédeltünk egy drága helyen, és este egy hatalmasat szeretkeztünk :)

a mai napig emlékszem arra a napra, pedig már 7 éve volt :D


mindketten kivettünk 1 nap szabit, én a suliból ő a melóból :) mindig is hasonlóan képzeltem el. azóta nálam hagyomány, h a szülinapom szabadnap, és együtt töltöm a párommal :)

2012. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
szerintem is pontozzon le a sok fursztrált pártalan, keseredett idegbeteg, pszichodokiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!!! ;)
2012. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat sokat segített és már tudom mit veszek neki :D
2012. aug. 14. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!