Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc színed? Indokold...

Mi a kedvenc színed? Indokold meg teljesen konkrétan, miért az, mi miatt, mit vált ki belőled az a szín?

Figyelt kérdés

Ne sorolj fel minden színt, ami tetszik!

Azt az egyet nevezd meg, ami a szíved mélyén, igazából a kedvenced!

És mondd el, mi teszi a kedvenceddé azt a színt!


Köszi.


2021. jan. 6. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kedvenc színem a kék, mert számtalan gyönyörű árnyalata van, és a színhez kapcsolódó jelentések és szimbólumok is közel állnak hozzám. Az csak másodlagos, hogy dekoráláshoz és öltözködéshez is jól használható.
2021. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a rózsaszín. Úgy vélem, minden ember személyiségéhez tartozik egy szín, ami erősen jellemezheti az adott személyt. Mások és a saját véleményem szerint a rózsaszínt látják a személyiségemben. Emellett én elég romantikus embernek mondom magam, amit a rózsaszín színnel szimbolizálnak.

+ számomra ez a szín megnyugtató, fiatalosít és ha ilyen színű ruhát veszek fel, magabiztosnak, igényesnek és tisztának érzem magam.

2021. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kék a kedvenc színem, de nem az a nagyon erős királykék, hanem a kicsit sápadtabb "farmerkék". Egyszerűen úgy érzem, hozzám tartozik a szín, és imádom viselni, együtt a fehérrel és a szürkével. Sok, számomra fontos emlékben is szerepel.
2021. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a 3 igényes választ!
2021. jan. 8. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
A türkiz a kedvencem. Mert nem meleg, nem is hideg, de mégis egyedi és feltűnő, ugyanakkor nem agresszív, mint pl egy vörös. Valahogy már gyerekkoromban is ezt a színű ceruzát kerestem a szettben amit kaptam iskolakezdéskor. A zöldesebb árnyalatát egy picikét jobban szeretem, de ha a kékbe hajlik is szép. Nem is lehet eldönteni róla, hogy melyikhez áll közelebb, pont ezért harmonikus számomra.
2021. jan. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A világoskék. Először csak azért, mert mindig volt olyan színű ruhám, szoknyám. Aztán megláttam a nagyapám szemét, és utána már azért.
2021. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!