Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit neveztek bulinak, milyen...

Mit neveztek bulinak, milyen gyakran szoktatok buliba járni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran szoktak házibuliba hívni? Szerintem kifejezetten vicces vagyok és nem is nézek ki jól, mégis alig hívnak találkozásokra. Ezen hogy tudnék változtatni? Félek, hogy elvesztegetem a tinikor

2021. febr. 21. 11:24
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Na én vagyok az előző és még annyi eszembe jutott, hogy nem emiatt izgulok, hanem hogy baszkikam sose lesz barátnőm.

Annyira nyomasztó hogy azok akik ilyen hasonló habitusú emberek, mint én, már mindegyiknek volt barátnője és vagy nagyon stabil párkapcsolatban vannak vagy hetente váltogatják a csajaikat.

És én főleg amiatt szeretnék bulikba járni, mert ott van okod beszélgetni lányokkal, ha nem vagy totál idióta (persze nem tudhatom) akkor még fogod tudni szólítani és legalább még tudod valamire hívni, vagy dumálni valamiről ami a buliban történt. Ha hb-n vagy akkor az illetőről aki meghívott, vele keresztül ismerkedsz majd meg valakivel. Szóval az a lényeg, hogyha aktív bulizós életet élsz, akkor könnyebben tudsz párkapcsolatban kerülni (szerintem), és persze biztosan ad egy nagyobb önbizalom boostot.



Amúgy van egy-pár Facebook csoport,amiknek olyasmi nevük van, mint: "hol van épp házibuli" vagy "budapesti hazibulik"vagy ilyesmik, és ott el-el lehet csípni alkalmakat.


Hát barátom, remélem szerencséd lesz. És remélem nekem is :) . mugy ha nem jönne össze, sok helyről hallom, hogy igazán 18+fölött beszélhetünk buliról amikor a 12évesektől mentes területén vannak bulik, és fesztiválok, és hogy azok igazi felüdülés el a pl 16+ vagy korhatár nélküli bulikhoz képest.

2021. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én is teljesen így vagyok ezzel, wow szóról szóra.
2021. febr. 21. 22:19
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
11-es hát addig nem is lesz, amíg "edzéstársaid" vannak! gyúrós köcsög típus nem igazán játszik manapság! inkább a smart casual típus!
2021. febr. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok és nem érzem magam hátrányosnak amiatt hogy nagyon kevés buliban voltam. Fentebb is irták már, de ne bántson az a tudat hogy a így nem lesz tinikorod.

Én mindig is úgy éltem és fogok is ahogy én akarok, nem fogok soha úgy hogy megfeleljek a társadalomnak.

Volt egy ember aki emiatt furának nevezett. Azért mert nem vagyok birka hogy menjek a többi után?

Mindenki úgy él ahogy neki az jó, engem sosem bántott a tudat hogy tinikorban nem naponta váltottam a lányokat, nem ittam le magam minden hétvégén.


Szóval nyugi, emiatt ne örlődj 🙂

2021. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még egyszer sem hívtak, de egyébként sem szoktam buliba járni.
2021. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
13 Hát nem igazán találtad el... Nem kondizok, vívok
2021. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!