Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet bulit, házibulit...

Hogy lehet bulit, házibulit taláni?

Figyelt kérdés

Még nem voltam ilyen helyen ezért nem tudom, hogy kéne ilyen helyre menni.

Ti hogy találtatok elsőnek társaságot hozzá?

17f



2021. márc. 2. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is volt kiterjedt baráti köröm, így spontán összejöttek az ilyenek.
2021. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy, pedig nagyon szeretnék

17f

2021. márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ti hulyek vagyok, mar megbocsassatok. A legtobb ember tovabbmegy gykn ezen a kerdesen, miel nekik nyilvanvalo a valasz es azt gondoljak hogy ti biztos kis csicskak vagytok(tudjatok a suli balfaszai akiket soha nem hivnak ehova mert akkora nyomik)

Kezdj el beszelgetni emberekkel! Ne csak a gep elott ulj teso hidd el nekem sokkal tobbet ersz el vele mint nyomkodni azt a szart. Ha meg mindenkepl monitort akarsz instazzal vagy snapelj emberekkel v beszelgess messengeren. Hagyd ki az eletedbol a szar videojatekokat.

Minnel tobb embert ismersz annal nagyobb lesz a valoszinusege h hivnak vhova. Eloszor meg csak kiulsz sorozni par haveroddal aztan mar azt veszed eszre hogy ide is es oda is hivnak. Mindig lesz vkinek szuletesnapja ahol hazibulit tartanak v esetleg berelnek egy helyet(pl en 3napos lesz 55 fovel)

Fedezd fel az oromot abban, hogy szemtol szemben egy emberrel vagy es tudsz vele kommunikalni barmirol. Sokkal nagyobb ertek mint a videojatek vagy barmilyen szar amit csinalsz es eddig elzarta eloled az eletnek ezt az oldalat. Ido utan semmi nem lesz fontos csak az emberi kapcsolatok majd a jovod kovacsolasa

17f

2021. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!