Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lakik Wonder Woman?

Hol lakik Wonder Woman?

Figyelt kérdés
Ugye tudjuk, hogy Superman Metropolisban él, Batman Gothamben, Flash pedig Central Cityben. Azonban semmi infót nem találtam arról, hogy Wonder Woman hol lakik. Az is biztos egy fiktív amerikai város az is, de mi a neve? :D

2021. ápr. 4. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Gateway City
2021. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Csodaországban, Kalapos Úr mellett.
2021. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Egyébként fanfictiont írok, ahhoz kéne :D


Ha valakit érdekelne: A főszereplő egy görög születésű gothami fiú, Damian Theodoros, aki apa nélkül nőtt fel. Ahogy telnek az évek, hihetetlen dolgok történnek vele, de nem szentel figyelmet ezeknek. A városban élő bűnözők rettegett ellenfelét, Batmant mindig csodával figyeli. Egyszer aztán megállít egy tolvajt, és ez rettentően tetszik neki.

Mindeközben az osztályával elmennek a Gatway City Múzeumba, egy elég régi, de annál drágább tárgyak kiállítására. Deus ex machina, pont aznap foglalja el az épületet egy jól szervezett bűnözőcsoport. Wonder Woman (aki ott dolgozik) megállítja őket, és ez felkelti főszereplőnk érdeklődését. Diana elviharzik (lasszójával egy épület tetejére), de Damian egy ugrással mellette terem. Innen indulnak az események, fény derül a szereplőnk származására, és beindul a hőskarrierje is.

2021. ápr. 4. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Xena fanfikciót akartam, aztán valami egész más lett belőle. xD

Majd töltsd fel valahova.

2021. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
A filmek alapján Washingtonban van apartmanja.
2021. ápr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom animációs filmekben Washington, mozifilmekben (Wonder Woman, Justice League) pedig London
2021. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom ti mit néztetek, de esetleg javaslom megtekinteni az új Wonder Woman filmet. Aki nem ismeri fel Washington DC-t annak meg Google utcakép a barátja...
2021. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!