Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerinted miért jó közösségi...

Szerinted miért jó közösségi oldalak nélkül?

Figyelt kérdés
Instagram, snapchat, facebook stb...

2021. máj. 12. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a felsoroltak közül egyik sincs, így passzolom miért jobb, simán nem érdekel az ilyesmi, ennyi a titka.
2021. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem sincs és meg van a saját véleményem is arról, hogy miért jó ezek nélkül.

Viszont, kíváncsi vagyok arra, hogy azok az emberek, akik szintén felhagytak ezen oldalak használatával, ők miokból tették?

2021. máj. 12. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert alig van olyan nap, amikor az ember ezek alkalmazás használatával valamin ne idegesítené fel magát. Ismeretlen emberek jelölése, hülye semmit nem érő üzenetek, mások érdektelen posztjai, amivel mások menőznek, hogy ők már valakik és nem valakik, ők is ugyanolyanok, mint minden más átlagos ember.
2021. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Telibe a 3-as válasza + annyit hozzáteszek,rengeteg idődet elvesz,másrészt az agyad is butítja úgymond,mivel a sok göregetés és rövid információ dopamint termel az agyban,ami a boldogságétt felelős,ezért mondják sokan,hogy függőség és utánna elmegy a kedved a fontos dolgok elvégzésétől.
2021. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Mint látható a f_sbuk sajnos sok embernél függőséget okozott,főleg azoknál,akik egész nap a telefonjukat nyomkodják még melóhelyen is.Valaki az egész életét ott éli.Számomra ez kiábrándító.Egyébként én nagyjából addig használtam közösségi oldalt,míg létezett az Iwiw,viszont az 2014-ben sajnos megszűnt.Azóta egyik (közösségi) oldal sem érdekel.Facebookról pedig sok évvel ezelőtt töröltem magam.Őszintén szólva a face nem is hiányzik nekem.Egyedül az Iwiw hiányzik csak,az legalább magyar volt és nem regisztrált oda minden jött ment.Arról nem is beszélve,hogy fészet munkáltatók is előszeretettel figyelik.Szerencsére nem vagyok egyedül azzal,hogy nem vagyok fent fészen,bár úgy hallottam mostanság már a fész fénye is megkopott.Állítólag már az sem túl menő.
2021. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 bár úgy hallottam mostanság már a fész fénye is megkopott.Állítólag már az sem túl menő.


Jól hallottad, megkopott és már nem túl menő, mert most érted, olyan emberek kuncsorognak ismerősnek jelöléssel, akikhez az égvilágon semmi közöm, még látásból sem ismerem őket és még soha életemben nem is hallottam még a nevüket sem.


Na meg megjelentek már ilyen kamu állprofilú facebook qrvák, akik ismeretlen embereket jelölgetnek és szexvideókat küldözgetnek privát üzenetben és messenger engedélykérés is csupa azzal van tele.

2021. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment mindegyikre a "zöld pipa". Továbbra is jöhetnek kommentek. :)
2021. máj. 14. 22:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
igazából sok időt vesz el, a Facebook meg már tele van boomerekkel
2021. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!