Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik színész alakította...

Melyik színész alakította legjobban Superman szerepét az elmúlt hetven évben?

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem láttam mindegyiket. Azt tudom, hogy Henry Cavillnak áll legjobban a szerep. Ez a felszínes megközelítés.

Viszont a karaktert, Clarkot és Kal Elt legjobban Tyler Hoechlin hozza nekem.

2021. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Toronymagasan Reeve nálam, Clark-ként főleg. Sármos, kedves, mindkét személyiséget elhiszed róla.


Cavillt nagyon szeretem mint színészt, de finoman szólva nem kapott valami jó alapanyagot (nem egyszer nagyon kínos pillanatai vannak, mint a "Do you bleed?" vagy mikor telefonnal veszi az egyik rajongó). A Witcherben szerencsére hozzá illő színvonalhoz jut.


Lois és Lex is borzalmas az új filmekben, ha már itt tartunk.

2021. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Christopher Reeve, Isten nyugosztalja! Nálam ő SUPERMAN! A többiek a nyomába nem érnek.
2021. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Nálam is Christopher Reeve vezet. Az első 2 filmjét akárhányszor meg tudom nézni. Sajnos a harmadik film, ahol jött ez az erőltetett humoros vonal Richard Pryorral, az nagyon gyenge lett. A negyedik film jobb lett, de az se volt már az igazi.


Utána talán Tom Welling jön nálam a Smallvilleből, majd utána Henry Cavill (bár tőle az Az Acélember jött be...a Batman Superman ellen és Igazság Ligája nagyon gyengék lettek).

2021. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En nagyon elfogult vagyok, mert imadom Tyler Hoechlin - t. O azert kicsit mas kategoria mint a tobbi megszokott Superman.

Szerintem is Henry Cavill a hozza a legjobb Supermant kulsoleg. Viszont C. Reeve szuperul tudta alcazni magat. Tyler is probalkozott az egyik reszben vele, hozni az ugyetlen Clark-ot, de inkabb szanalmasra sikeredett. 😅

Tom Welling megint jo volt. En vegigneztem az osszes Smallville reszt. Osszesegeben nehez a valasztas, mert szerintem minden generacionak megvan a maga Supermanja.

2021. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Christopher Reeve, ez nem kérdés.
2021. jún. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Christopher Reeve
2021. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!