Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Vká Vlog...

Mi a véleményetek Vká Vlog (Vinkovics Ádám)-ról?

Figyelt kérdés

Ennek az embernek van valami betegsége?

Autista?

Mettől meddig videózott?

Mi a száma, hol lakik? :D



#Nokia #eredeti #Nike #vakond #Azxpnelfutagtafeltoltamultraraigymegy👌
2021. júl. 24. 21:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem baj, hogy kirakja az igénytelen sz*r videóit, csak ne legyen pofája erre támogatást kérni.

Volt egy videója, amiben valami kérdezte, hogy miért van ilyen szar kamerája.

Erre ő: "mindenre van megoldás, lehet támogatni" jaa, hogy mások vegyék meg neki, értem...

Dolgozni nem akar, inkább koldul, és szíve teljesen komolyan gondolja, hogy a nézői fogják eltartani.


Volt egy másik videója amiben valako azt kérdezte tőle, hogy mégis mitt tett le az asztalra.

Erre ő: "nézd meg a nézettségi adatokat" 😂


Hát az az 1000 ember már komoly teljesítmény.


Nem veszi észre, hogy a nézői csak trollkodnak vele...


Véleményem szerint Vká egy f*sz, aki semmiért sem akar megdolgozni, de kőkemény elvárásai vannak 🤔

2021. aug. 7. 18:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezt mind értem. Nekem ez kb 3 perc alatt lejött a csatornáját átfutva és egy-két videóba belenézve (jó, lehet, hogy 10 perc is volt). Azóta sem foglalkozom vele, mert minek????


Azt totálisan megértem, hogy ő próbálkozik. Miért ne tegye? Ha kuncsorog és kap is, akkor megérte. Ha kuncsorog és nem kap, akkor meg pont ugyanott van, mintha meg sem próbálta volna. Nevetnek rajta, beszólnak páran? Naés? Nem fáj. Főleg, ha valaki képes nem foglalkozni vele.

Nem fogja fel? Lehet. Lehet, hogy csak ironizál, de az is lehet, hogy komolyan eredménynek tartja az 1000 nézőt. Bár a teljesítményéhez képest tényleg komoly és azt se értem, az az 1000 ember minek nézi. Veled az élen!


Te felfogod, hogy ez egy értéktelen, nem valós teljesítmény, amivel nem érdemes foglalkozni. Mégis foglalkozol vele! Nem tartod megnézésre érdemesnek, mégis megnézed, számon tartod és még arra is veszed a fáradtságot, hogy aztán kérdést írj ki róla és kommentelj róla. Neked miért jó, hogy te ezt csinálod magaddal? Ennyire nincs jobb dolgod annál, hogy egy ilyen szerencsétlennel foglalkozz és ezen herrgeld magad?

2021. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt volna, hogy van e valami betegsége vagy miért ilyen szerencsétlen?

Meg, hogy kinek mi a véleménye róla.

2021. aug. 7. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!