Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Úgy gondoljátok, hogy Joker...

Úgy gondoljátok, hogy Joker rossz hatással van Zsozéatyára?

Figyelt kérdés
Joker megmutta magát a "Botkaszt" műsorban, és nekem úgy tűnik, mintha folyamatosan zsozéatya "seggében" lenne. Szerintem a melegsz*rig benyal neki, szinte undorító ahogy liheg. Ti mit gondoltok? Nekem komolyan ilyen hatást kelt ez az ember.

2021. okt. 17. 00:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek bár az nem jutott eszembe hogy rossz hatással van rá :D a streamekben jól működik köztük a kémia, emlékszem egyszer csinált Zsozé egy streamet Szalai Istiékkel ahol alig tudott érvényesülni mert semmire nem reagáltak amit mondott csak röhögtek rajta.
2021. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ez van, ezt kell szeretni. Sok ismertebb videósnak vannak sidekickjei akik később esetleg előlépnek állandó keresetű mellékszereplővé, mint amilyenek Zsozénak a Joker, vagy korábban Tégla volt (vagy a theVR-nak gusztustalanul csontig nyaló Yeahunter).

Nekem az tűnt fel Jokernél a Botkasztban, hogy Zsozé szokásos infantilis közjátékai nem tetszenek neki (dehát ez Zsozé, őt ezért nézik), viszont a több pénzért bevállalta az élő szereplést. A játék streamek jobban működnek, amikor nem látod az igazi embereket és odaképzelsz egy vicces figurát.

2021. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Zsozeatya elhatározta, hogy készít egy ilyen műsort....hát ugyan mi mást tudna csinálni, mint hogy meghívja egyik barátját, akit ismernek a nézők, csak hogy ez ennyire nem egyszerű! Julio és Erzsi nem mutatja meg magát, Lali sokat dolgozik Tégla pedig éli az új életét, tehát ki maradt? Joker! Joker elmondta a vírus miatt már rég nem volt itthon, tehát ezért is, meg úgy amúgy is érett neki a hazatérés, másrészt elmondta, hogy alapjában dolgozott vendéglátó helyeken is és hát sok utánanézés már nem kell neki, hogy bárki lássa: Zsoze egy klubbot nyitott...szerintem már összeállt a kép! Valószínű Joker segíteni fog neki és őszintén, de tényleg, hááát kire másra bízná rá, ha nem egy régóta ismert emberre, ráadásul a háttérben dolgozó kollégái is ott vannak, így fixen tud menni a hely is és a műsor, Joker pedig a családja közelében lehet, de ezt is elmondta: Ha valami nem úgy alakul, akkor visszamegy Írországba dolgozni, no para, de ő nem nyalizásból jött ide. Amiket ő csinált máskor a sztorik létrehozásában mondjuk GTA5-nél, az még a GTA-t szerető emberek közül is sokaknak agyvérzés lett volna, nem hogy munka mellet, aki be akarna nyalni, az köszönné szépen és hagyná a francba az egészet!


2-es

Téglás eset is egy balfék húzás volt, amit a nézők erőltettek és végül a nézők is tettek semmivé. Egy elszenvedője volt, az pedig Tégla, aki (állítása szerint) jól megszokott életéből jött haza csak azért, hogy megpróbálja, gondolom ma pedig már fújhatja a külföldi melót, oda van minden. Zsoze nem mondta el mi volt, állítólag segíteni szerettek volna később neki, de ő ezt nem fogadta el, gyanítom nem akarta sajnáltatni magát.

Az hogy Joker hogy viselkedik már megint egy nagyon más téma. Soha életében nem volt nézők előtt, soha nem látta Zsozet sem (és Zsoze is elmondta, hogy nyomasztja ez a podcast dolog, mert sose csinált ilyet) és ami a legfontosabb: ha nem is teljesen, de jelentősen mások a Streamben, mint a valóságban, rengeteg emberi jellemzőjük máshogy működik, gyakorlatilag most ismerik meg egymást, teljesen más egy őrültködős stream hangulata, mint egy ilyen podcast. Mintha egy Disco-t akarnánk egy iroda épülettel összehasonlítani: lehetetlen! Ezen felül hogy Zsoze nem tetszik neki ez alapból is egy furcsa meglátás, hisz akkor ez az egész nem jutott volna idáig, másfelől régóta dolgoznak ezen, azért ez nem úgy ment, hogy: gyere Joker adok sok lóvét a műsorba ülj le mellém...abban viszont egyet értek, hogy sokaknak furcsa a figura, de ezt szintúgy elmondták, mindenki képzel valakit mögé, például egy olyan tróger alakot, mint a játékbéli karakter, aztán még sem az jön, de hogy őszinte legyek: Ezek az emberek talán túl sokat gondolkodnak ezen, túlságosan belelovalják magukat a kvázi semmibe, sokat vártak az egésztől.

2021. okt. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy Jokert a klub vezetésébe vonná be. Azzal az üzlettársai foglalkoznak, mint ahogy az energiaitallal is, nyilván azok hozták a tőkét, intézték az italokhoz a gyártást és nekik vannak vállalkozói tapasztalataik. Ez így szokott működni, vannak vállakozók, akik megkeresik a videósokat és szerződnek, hogy a videós adja a nevét, a vállalkozók meg minden mást (tőkét, pénzt, kapcsolatokat, gyártást, marketinget, stb.) és akkor a videós részesedést kap. Mondjuk, a Leet. A lényeg, hogy biztosan nem pont Jokerre lehet szükség, mert az a cég viszi a boltot és a gyártást. Ezzel most nem kicsinyítem le (kicsinyítőgép) Joker jelentőségét, biztosan belejönnek a podcast műfajba.
2021. okt. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Na most mi itt a kérdés? Most azzal van rossz hatással rá mert nyalizik neki? Amúgy a játék streamekben amikor egy MÁSIK KARAKTERT játszanak el igen ott Joker folyamatosan hízeleg az "Öregnek" de az még mindig egy szerep...A Botkasztben meg hol láttál erre utaló esetet az nem tudom.
2021. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

4-es: Persze nyilván nem mondom fixre, hogy Joker munkát fog vállalni, csak hát sose tudni, egy kis mellékesként simán lehet.

2021. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Beolvasták a kérdést a botkasztba :D
2021. okt. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Tényleg benne volt, most hallgattam meg. Jól lehulladékozta a gyakorikérdések népét. Nem veszem magamra, mert amúgysem ez a kedvenc platformom és rájuk nézve semmi sértőt nem írtam. Egy másik Zsozés kérdés alá is a legdurvább amit megjegyeztem, hogy nekem unalmas mindig ugyanaz és jobb lenne változatosabbá tennie a csatornáit.

Biztos, hogy a kérdés (ez és a többi hasonló) húzta fel. Aki nyilvánosan szerepel, arról vérhatóan lesz több, különböző véleménye az embereknek. Némelyeknek szélsőséges. Ezt el kell fogadni. Ezért nem videózok, mert tudom, hogy engem is idegesítenének a szélsőséges megnyilvánulások, pedig lennének olyan kreatív ötleteim, amik ritkák, mert affinitás kell hozzá és a szokásos videózásnál több munkát kellene bele tenni (nem, nem az, nem 18+-os, nem kell rosszra gondolni, még egyszer írom, hogy kreatív munka).

2021. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

8-as

Ebben igazad van, változatosság jó tenne. Eleinte tök jó volt, hogy odafigyelt a zenékre, de lassan már 2 éve ugyan az az egy tucat mulatós szól, van amikor azért kapcsolok el, amikor pedig már akkor is szól, amikor nem kellene pl: Van valami beszélgetés, de ott kerreg a háttérbe, vagy más zene is szól és full érdektelen. A másik ezzel kapcsolatos, hogy sokan szólnak, hogy halk, vagy valami, de sose foglalkoznak vele, legutóbbi gép reinstall óta (már amit el is mondott hogy volt) drasztikusan lehalkult és hiába szóltak többen is messze az ő streamjei a leghalkabbak, ráadásul legutóbb a podcastnál is volt gond és abból sem lett után állítás, amikor meg meghallgattam és átléptem máshová majdnem lef*stam a bokám olyan hangos volt (hisz megfeledkeztem, hogy nagyon fel kellett hangosítani). Szóval nagy gondok nincsenek, aprók viszont jó pár.

2021. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 bűzös bab ***** válasza:

jajjj .. csoró Joker

gyere meghivlak egy parizsis szenyára!

Aki meg mocskolodik rád szarjá rá.

2021. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!