Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Marvel-filmekből (MCU) kik...

A Marvel-filmekből (MCU) kik azok a szereplők, akiknek a szerepére úgy gondoljátok hogy rossz színészt választottak, és ki lett volna a jobb választás a helyére?

Figyelt kérdés
Röviden arra vagyok kíváncsi hogy akik az MCU (Marvel Bosszúállók) filmekben szerepelnek, szuperhősök és egyéb fontos karakterek, közülük ki az akinél rossznak érzitek a színészválasztást valami miatt (nem passzol a karaktere, tehetségtelen, nem hasonlít stb.), és kit választottatok volna a helyére?

2020. júl. 13. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl ScarJonak nincs szláv feje, nekem nem hiteles.
2020. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Edward Norton nem volt jó Hulk. Bár nem tudom, végül is az első két Hulk kánon-e.
2020. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, a legtöbb esetben egész jó munkát végeztek.

Nekem mondjuk a Maximoff ikrek annyira nem jöttek be. Higanyszálnak Evan Peters (Foxos verzió verhetetlen) Wandán még gondolkoznom kell.

2020. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a fura, hogy Rhodey-t lecserélték A Vasember 1 után, nekem az első színész valahogy szimpibb volt.
2020. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 ő nem vállalta a szerepet azért kellett. Szerintem később igencsak megbánta mert elég sok pénzt bukott így.
2022. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bruce Banner karakterek közül. Eric Bana elég jó volt. Meg ha a rossz CGI-t leszámítjuk az a Hulk igen csak Badass volt. Ahogy egyre nagyobbra nőtt és egyre erősebb lett az elég jól tükrözte az eredeti Hulk-ot. Na meg ezt a Pókember gyereket sem tudom megérteni hogy miért egy ilyen óvodás srácot kellett belerakni de Mary Jane meg Flash Thompson is odavág mint Indiai kis srác. 😂
2022. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!