Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Önkéntesmunka fesztiválon?

Önkéntesmunka fesztiválon?

Figyelt kérdés

Szeretnék önkénteskedni Kolorádó-n, Bánkitó-n vagy hasonlón, van esetleg tapasztalatotok?



Mennyire megterhelő a munka, milyen fajta feladatok vannak és mennyi idő van bulizásra?



Azt hiszem van meghallgatás, én külföldön élek (nyárra megyek haza), ezt lehet online csinálni, esetleg anélkül menni?



Összességében milyen élményeitek vannak? (természetesen más fesztiválokról is)



És ha esetleg van más fesztivál amit ismertek, szerettek és van önkéntesmunka lehetőség, ne tartsátok magatokban:) (16 éves vagyok egyébként, nyár végén töltöm a 17-et)


2022. márc. 7. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam itt egy kérdést.

Ott azt írta egy lány, hogy annyira leszívta a munka, hogy utána már nem volt kedve bulizni.

2022. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem igaz. Én évekig jártam és volt időm mellette eleget bulizni. Meg lehet velük beszélni mindent, aki erre nem képes az sajnos így jár.
2022. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!