Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Disney hogy vitte tökélyre...

A Disney hogy vitte tökélyre a Marvel szuperhősfilmjeit úgy, hogy közben hazavágta a Star Wars/Csillagok háborúja franchise-t?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 21:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%

8# rosszul látod ez nem a nézőknek semmi se jó szerintem is voltak jó megoldások a TLJ-be pl a trónteremi harc, vagy holdo önfeláldozása külön tetszett hogy mikor neki ment a rombolónak levették a hangot. Nálam csak az verte ki a biztosítékot (ami az előzménynek jól ált mivel a háború előtti világot mutatta be és egy birodalom megalakulásának menete igen is követel politikát) viszont az hogy bele rakják az LMBTQ, feminista, rassziszta f@szsägait aminek semmi köze egy olyan unoverzumhoz amibe több millió faj él együtt és nyomát se látjuk a rasszizmusnak (max a birodalomba de az nem meglepő) nem erről kéme szólnia a star warsnak.


És rey nem az a baj hogy erős nő (mondjuk érdekes hogy ő meg ment mindenkit ha őt kell menteni sincs szüksége a gyenge férfiakra mert egy erős független nő)

2022. ápr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
#10 Az eredeti trilógia tán 18 pluszos volt? Nem. Akkor miért kellene a folytatásoknak annak lenni?
2022. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk az új Marvel filmek/sorozatok pont annyira rosszak (ha nem rosszabbak) mint a Star Wars új számozott filmjei: ugyanúgy SJW parádé, értelmetlen történet, halott karakterek random feltámasztása, fanservice... A Mandalorian meg kifejezetten jó lett például.
2022. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 smidla válasza:
0%
#11: Igen, te leírtad, hogy neked miért nem tetszett, de az egy dolog. Én viszont a stúdiót mozgató elveket, gondolatokat, félelmeket foglaltam össze, ezeket nem én találtam ki, egész sokat cikkeztek anno erről a problémáról amit leírtam, a filmszakma nagy része erre a megállapításra jutott.
2022. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Nem feltünő? Amibe nincs benne a keze az jó lesz"


Mindenben benne van a keze Kennedynek, ott virít a neve az összes stáblistán mint Executive Producer. Jon Favreu külön ki is emelte, hogy mennyire jó vele együtt dolgozni, mert bármilyen lehetetlen dolgot kértek tőle, mindent elintézett és megszerzett (erőforrás, technológia, színész)


"Lucas a két korábbi trilógiánál már az elején tudta, hogy mi lesz a nagy ív"


Ez így konkrétan nem igaz. Pl. az hogy Vader Luke apja, menet közben lett kitalálva, ahogy az is, hogy Luke és Leia testvérek, meg az is, hogy Palpatine lesz majd a végső gonosz (az Uralkodót az új remény eredeti forgatókönyve egy gyengekezű személynek írja le, akit a Moffok irányítanak).


De az előzménytrilógiából is lehetne példákat mondani.


"Eleve a Star Wars-nak súrolnia kellene a 18as korhatárt"


Sose súrolta, szóval miért is "kellene"?

2022. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

"Jon Favreu külön ki is emelte, hogy mennyire jó vele együtt dolgozni, mert bármilyen lehetetlen dolgot kértek tőle, mindent elintézett és megszerzett (erőforrás, technológia, színész) "


Mondani is mást kenedy kisasszony ki is tessékelné.


Azt mond meg akkor hogy Mark Hammil miért ócsárolta úgy?

2022. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
33%
Mikor ócsárolta Mark Hamill Kennedy-t?
2022. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!