Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki Forever...

Van itt olyan, aki Forever Living Product termékekkel kereskedik? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Hogy jók a termékek, az nem is kérdés, és az MLM rendszerben is jó lehetőséget látok. A csatlakozást fontolgatom, egy olyan csapatba, ami jónak is tűnik, vagyis nagyon segítik egymást. Viszont akinek eddig beszéltem a tervemről, mind nagyon idegenkedve fogadták.
2011. okt. 11. 23:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%

MLM rendszert az emberek 99%-a idegenkedve fogadja.

Erről ennyit.


Kb 1000-ből egy jut valamire a többi 999 meg majmot csinál magából és jó eséllyel a baráti körét is apasztja majd az önbecsülésével.

2011. okt. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
A F.L. Producttal kapcsolatban nincsenek tapasztalataim, csak az mlm-ről, és az elég negatív. Egy-két haverom, osztálytársam, szomszédom stb., akik teljesen jó arcok voltak, beszálltak a "buliba", és nekem is olyan rádumálós, titkolózós, információt cseppenként adagoló stílust adtak elő, mintha vadidegenek lettünk volna. Sosem tudtak meggyőzni, sőt nagyon elidegenítettek az mlm "intézményétől". Azt szűrtem le, hogy nagyon erőszakosnak, gátlástalannak kell lenni, ha ezen a pályán akar valaki érvényesülni. Kivételek persze lehetnek, de egyelőre ilyennel nem találkoztam.
2011. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
57%
Én is belevágtam anno egy másik mlm rendszerű vállalkozásba, de másfél év alatt csak kiadásom volt, bevételem nem, ezért abba hagytam...
2011. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Smartguy86 ***** válasza:
69%
Az FLP termékekre mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy jók. Az MLM lényege pont az, hogy egy kereskedelmi forgalomra alkalmatlan (értsd aránytalanul drága valamint jobb alternatívák is vannak rá) terméket el lehet adni esetleg hálózatos rendszerben, egymásnak ajánlgatva. Persze az MLM lényege az is,hogy a fejesek jól járnak, mert ők kapják a legtöbb jutalékot, ha te eladsz valamit. Közben te vagy az, aki az első vonalban harcol: te futsz az emberek után, te tukmálsz, te teszed bele az idődet egy olyan hozamú játékba, ami egy bankbetét kamatával se ér fel. Eközben meg elidegenednek tőled az ismerőseid, idővel a telefont se fogják felvenni neked, mert gondolják majd, hogy megint jön az FLP-s szentbeszéd. Megéri?
2011. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem: amíg nem találsz egy olyan kört, aki nyitott a dologra (értsd: hajlandó tőled vásárolni, mert akikkel eddig beszéltél, azok nem fognak), addig nem éri meg belevágni. Az emberek nem szeretik az mlm rendszereket, olyannyira nem, hogy ilyen rendszerből nem is vásárolnak. Márpedig ha nincs vásárlód, akkor belebuktál.

Egyébként a termékek szerintem átlagosak, bár kicsit drágák az értékükhöz képest, az mlm rendszer meg egy jó lehetőség vállalkozói szemlélettel rendelkezők számára, hiszen ha jók, akkor minimális befektetéssel sokat nyerhetnek.

2011. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%
Jó sok választ kaptál, ezek közül egyiket sem kérdezted, egyik sem kereskedik FLP termékekkel..:) Ennek megfelelően értékes a véleményük.. Én sem vagyok a megkérdezettek között, de én bátorítalak! Az MLM egy nagyon jó szisztéma, igaz, hogy pár kontár negatív képet tud kialakítani róla. Az, hogy az FLP termékek jók-e, nem tudom. Vannak kétségeim.. Például a "miért nem certifikált organikus farmon termelnek" kérdésre adott válaszuk miatt. Meg amiatt, hogy megvannak-e az emberek az aloe vera nélkül. Meg amiatt, hogy mivel gyakorlatilag nincs konkurrencia, nem lehet árösszehasonlítani, tehát lehetnek pofátlanul drágák. De mindegy, te többet tudsz róluk. Ha jó a termék, fontos a termék (használata) és jó áron adják, hajrá! Minden csapatban tudsz találni támogatót!
2011. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Ez óriási üzlet......annak, aki elindítja
2011. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%
Pontosan! Úgyhogy indítsd el te is!!
2011. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
39%
Állásinterjúra hívtak egyszer egy "asszisztensi" pozícióra. Az interjún kiderült, hogy ezt a terméket kéne rádumálni az ismerősökre, rokonokra. Megköszöntem a tájékoztatást, és elmondtam, hogy többségében idős embereket ismerek, kis nyugdíjjal, és meglehetősen nagy bizalmatlansággal az efféle termékek felé. Fiatalokból kevés ismerősöm van, azok is kispénzűek, és előítéletesek az ilyen termékekkel szemben. Vettem kabátom, kalapom, ez a lényeg, de a pasi nagyon be akart szervezni, még akkor is azt mondta, hogy nem baj, ha ilyenek a rokonok, ismerősök, majd puhítom őket, mikor kiléptem az ajtón. Komolyan, még szerencse, hogy nem ugrott elém, hogy ne menjek, csatlakozzak, de azért nagyon vissza akart tartani, hogy mégis gondoljam át, jövő héten már írhatnám is alá a szerződést. Egy kedvesnek tűnő, mosolygóst lányt akkor már beszervezett, ő kb. akkor kezdett nála, tehát nem volt tapasztalata a munkában. Ő is lehetőséget látott, pedig hidd el, az emberek kétkedve, és előítélettel fogadják ezt.
2011. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
A kérdésemre még tényleg nem érkezett válasz, de köszönöm a véleményeket is! :) Alaposan át kell gondolnom a dolgot. Sok érv van mellette és ellene is.
2011. okt. 12. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!