Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha nagyon gyenge vagyok de...

Ha nagyon gyenge vagyok de szeretnék elkezdeni küzdősportra járni akkor mit tanácsoltok? Pl naponta hány fekvőtámaszt csináljak? Vagy felülést. És csípőre lehet valahogyan edzeni?

Figyelt kérdés
Thai boxrol lenne szó

2022. jún. 14. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem iratkozz be, aztán majd a testalkatodat figyelembe véve megmondja az edző, milyen edzést végezz. Én nem járok sportolni, de napi 30 fekvőtámaszt és 20 felülést (plusz még egy sor más gyakorlatot) minden nap elvégzek.
2022. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, akkor én is csinálom a napit,egyébbként nekem mindig azt mondták hogy edzésen majd megerősödsz, csak azért mégis kínos szerintem
2022. jún. 14. 19:14
 3/3 Fizostigmin válasza:
1es Te hol élsz? Jár 60-80 ember egy klubba, b@sznak rá hogy neked milyen egyéni testi vagy alkati gondjaid vannak. Ha te ilyennel előjössz,megmondják menj el személyi edzésre akkor.
2023. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!