Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék elmenni egy nudista/...

Szeretnék elmenni egy nudista/naturista strandra illetve nem tudom, hogy van-e beltéri program naturistáknak, de ha van akkor oda is szeretnék eljutni?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani olyan helyeket Budapesten és környékén ami naturista és akár télen is látogatható?

2022. okt. 14. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szaunák, uszodák
2022. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De úgy értem, hogy mindenki meztelen az adott helyen. Szóval, hogy konkrétan erre a célra kialakított helyet keresek.
2022. okt. 14. 23:11
 3/7 anonim válasza:
100%
Sajnos a szaunákban nem mindenki meztelen hazánkban. Aki naturista az igen...de nyilván csak a textilmentes helyeken, mert ez se evidens, hogy minden szaunában lehetsz fürdőruha nélkül. Általában a többiek inkább lepedőkkel takarják el magukat ha kijönnek a szaunából. Alkalmi helyek vannak csak, amikor egy adott időpontban lehetsz a szaunaprogramok idején ruhátlan. Ehhez jó esetben van a fürdőben medence is, ahol úszkálhatsz is így. Akalmi helyeket és időpontokat érts ezen (esti időpont, a fürdő nyitvatartásán felül 3-4 órás időtartamban). Javaslom a NaVKE havi egy uszodai programját. Mivel ők egy naturista egyesület csak naturistáknak szerveznek ilyen programot és ott garantáltan mindenki meztelen. Legközelebb november 5-én szombaton este 7 órától találkozhatsz velük.
2022. okt. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy nincs legalább 1-2 hely ahol bármikor lehet meztelen az ember olyanokkal akik szintén szeretnek így lenni, (kivéve otthon) de köszönöm a választ. Még az lenne a kérdésem, hogy én 22 éves vagyok ott lehetnek hasonlóan fiatalok vagy inkább idősebbek járnak ilyen eseményekre?
2022. okt. 15. 06:42
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

döntően idősek. de nézd, én láttam is és magam is voltam így, tök snassz wellness részleg szunájában is meztelenül voltunk, de nem igazán foglalkoztak velünk. egy valaki ment ki panaszkodni, de annak is azt mondták, hogy mivel ottani vendégek vagyunk, nem akarnak ránk szólni na meg miért. és ennyi.

lényeg h más helyet nem igen találsz, esetleg Austtriában.

2022. okt. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Fehérváron az Árpád Fürdő rendez havonta naturista esteket. Este 9-től éjjel 1-ig meztelenül használható az egész fürdő, vannak szauna szeánszok is.
2022. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten nem nagyon van sajnos. A normális szaunák textilmentesek, de sajnos a magyar szaunák többsége nem normális. Amit esetleg ajánlani tudok, az Ráckeve Auqland vasárnap este, ott a fürdő is naturista este. Illetve Sárvár, Bükfürdő, Debrecen, stb. Facebookon naturista és szaunás fórumokon mindíg vannak kiírások, néha van Budapesten is. A navke is szervez ilyen programokat, és privát programok is vannak.
2022. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!