Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » BTURBO miért beszél állandóan...

BTURBO miért beszél állandóan szexuális dolgokról percenként a videóiban?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, hogy akárhányszor nézek tőle valamit, abban konkrétan nincs olyan perc, hogy ne mondana valami szexuális jellegű dolgot. Nekem ez elég kínos és egyáltalán nem tartom szórakoztatónak. Nem tudom tisztában van-e azzal, hogy mely korosztály nézi őt leginkább, de lefogadom, hogy fiatalok képezik a többséget. Mire jó ez? Valaki ezt igényli? Már elég régóta nézem őt és régen ennyire nem nyomatta ezeket a szövegeket. Valamiért most meg állandóan ez megy és amikor a haverjaival játszik akkor ráadásul átvált b.uzis szövegekre. Szerintem ez már egy kicsit nagyon sok.

2022. nov. 24. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
MInek nézed?
2022. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézek olyat ami nem tetszik, probléma megoldva.
2022. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg anyukádnak
2022. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal ez a gyakori kérdések, itt a hülye kérdések mennek leginkább és az olyasfajta kretének jelennek meg állandóan, mint a 3-as hozzászóló. Mindenki azt néz amit akar. Én csak azt kérdeztem, hogy mire jó ez az egész amit művel. Ez nem befolyásolja azt, hogy akarom-e nézni vagy sem.
2022. nov. 27. 15:44
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
A gyomorbajos ember állandóan az emésztésével van elfoglalva. Akinek nincs rendben a szexuális élete, az meg azzal.
2022. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vágom ki ez a pali. Viszont el kell fogadni egy szomorú tényt, az emberek változnak. Néha jó, néha rossz szempontból. Ezt az életkörnyezetük nagyban befolyásolják. Ez a pali is egy lehet közülük.
2022. dec. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!