Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A fűnek milyen hatása van...

A fűnek milyen hatása van több lent?

Figyelt kérdés
Még nem füveztem soha de ki szeretném próbálni, viszont nem tudom milyen hatással lenne rám mivel nekem van hogy elég gyorsan ver a szívem és tartok attól, hogy valami baj történne

#fű #füvezés #marihuána #fű hatűásai
2023. febr. 26. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
hülye leszel tőle
2023. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Erősen nyugtató. Hirtelen lelassul minden, úgy érzed a gravitáció a sokszorosára emelkedik, és nevetsz mindenen. A szíved nem hogy gyorsan, de pont hogy lassabban ver (és a vérnyomás is esik).

Mármint ha igazi fűről van szó, mert a manapság kapható füvek egy része le van fújva szintetikus dizájner drogokkal, amiknek tök más hatásai vannak...

2023. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenkinél ugyanaz
2023. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
2023. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
Mindenen nevetgélsz, idióta leszel, kis flashbackeid lesznek. Rosszabb esetben átmenetileg paranoiássá válsz, ha pedig nincs szerencséd, elindít egy jó kis pszichiátriai betegséget, pl. depresszió, skizofrénia. Nem éri meg.
2023. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

attól függ, mentálisan stabil vagy-e vagy labilis.

legrosszabb esetben pànikrohamot okozhat.

2023. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Emberfüggő.

Van aki felpörög tőle, de van akit nagyon lenyugtat. Kicsit szédülsz, néha homályosan látsz és folyton nevethetnéked van.

2023. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!