Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A szórakozóhelyeken tényleg...

A szórakozóhelyeken tényleg elzárják a mosdóban a vízet, hogy ne tudj ott inni?

Figyelt kérdés
Nevezetesen az Expresszóba mennék (Veszprém) de általános vélemény is érdekel. Az is igaz, hogy a táskákat leelenőrzik, hogy ne vigyél be saját vízet mondjuk, hanem csak a pultból fogyassz?

2023. márc. 30. 08:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Sem az eszpresszókban, sem máshol nem zárják el a vizet, és táskát sem ellenőriznek. Egxiket sem tehetik meg.
2023. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Táskát szoktak ellenőrizni a nagyobb helyeken, de csak kívülről átfogdossák, ha éreznek benne olyasmit, amit tilos bevinni (a szórakozóhelyek házirendje fent van általában a neten is) akkor azt kidobatják.
2023. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem zárják, nem zárhatják el a vizet. De azt megtehetik, hogy a mosdóban csak melegvíz van.
2023. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy aztán pisis (vagy rosszabb...) kézzel tapogasd majd a pultot és a poharakat? Dehogy is.
2023. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
2.! Mutass nekem olyan presszót, bárt, éttermet, ahol hozzáérhetnek a vendéghez, és a tárgyaihoz? De jogszabályt is linkelhetsz a jogtárból!
2023. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

1-es, segítek, táskát ott ellenőriznek, ahol ez a tulaj kérése, és meg is tehetik! Belenézhetnek, kipakoltathatják, annyi, hogy nem nyúlhatnak bele.


(Egy kidobó.)

2023. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem zárják el, de általában csak melegvizet adnak! Nem a vöröskereszt ez, ők is pénzből, bevételből élnek! Táskát pedig bárhol ellenőrizhetnek, ha az a szabályzatukban szerepel!
2023. márc. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
Értem, kidobó! És van ott vendég is? Mert én, ha beülök valahova egy feketére, és azzal fogadnak, hogy mutassam a táskámat, akkor vagy sarkon fordulok, vagy kérem a vásárlók könyvét, és hosszasan jegyzetelek bele.
2023. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi asszem az Akváriumba akartunk egyszer benézni, és ott belenéztek a hátizsákomba.


Volt benne egy üveg bontatlan Listerine szájvíz (út közben vettem egyet, otthon pont kifogyott), és amiatt el lettem hajtva.


Még nevettem is, mert asszem pont alkoholmentes verzió volt nálam, szóval pont nem attól fogok berúgni :D


Párom otthon aztán mesélte, hogy vannak olyan trükkös emberkék, akik olyanban csempésznek be alkoholt. Mondjuk nem tudom, hogy a bontatlan kupakot hogy oldják meg, mert az enyém le volt fóliázva, de oké.

2023. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

@8 "Mert én, ha beülök valahova egy feketére, és azzal fogadnak, hogy mutassam a táskámat, akkor vagy sarkon fordulok, vagy kérem a vásárlók könyvét, és hosszasan jegyzetelek bele."


Te diszkóba jársz kávét inni? Vagy hogy jön ez ide?

2023. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!