Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mostanában a...

Mit gondoltok mostanában a Thevr-ról? Szerintetek is süllyed a minőség? És csak üres videók vannak?

Figyelt kérdés
Már mindenkit bannolnak ha valaki kérdez valami tök normális dolgot normálisan. Plusz mindenen fel háborodnak lassan. Sosem használtam a chatet és nem is fogom, de egyre sűrűbben látom ezt a videókban.

2023. ápr. 3. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdenek kiégni. Mondjuk nem csoda, csodálom hogy eddig bírták.

Én szoktam nézni a reggeli műsorukat néha, mert a személyiségükkel alapvetően nincs bajom, de tényleg kezd egyre lejjebb csúszni a minőség.

Sajnos hozzájuk is elért a trash, bár még mindig messze az egyik legnézhetőbb csatorna szerintem. Tartok tőle, hogy ez nem marad már így sokáig.

2023. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Sosem szerettem oket
2023. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes is írta kiégnek, variety streamerekkel előfordul, mikor már 30 ember kérdezte meg egy óra alatt hogy mikor lesz ez az amaz, főleg hogy ha utána is tudnak nézni mert ott a menetrend. Illetve család, gondolom nekik is nehezebb már kicsit a megélhetés ebből bár nincs statisztikám, de a youtuber/streamer fizetés nem követi az inflációt. Én is láttam tőlük már olyan streamet ahol kicsit túl lett reagálva a dolog és szerintem nem kellett volna bannolni az adott illetőt. De bizonyos szinten meg tudom érteni, mert általában olyanért adnak bant ami egy paranccsal, gombnyomással elérhető információ lenne de mégis kérdezgetik percenként.
2023. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!