Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mostanában a...

Mit gondoltok mostanában a Thevr - ról? Szerintetek is süllyed a minőség? És csak üres videók vannak?

Figyelt kérdés
Már mindenkit bannolnak ha valaki kérdez valami tök normális dolgot normálisan. Plusz mindenen fel háborodnak lassan. Sosem használtam a chatet és nem is fogom, de egyre sűrűbben látom ezt a videókban.

2021. okt. 28. 23:23
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
80%
Én csak vodokat nézek a youtube-on, azokkal nincs bajom.
2021. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem folyamatosan fejlődik a csatorna, halad a mai trendekkel. Nagyon sok munkát beleraknak a srácok, folyamatosan újítanak valamit.
2021. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon, de nagyon romlanak! Lehet sok munkát bele raknak, de emberileg meg süllyednek!

Jani az jó arc, Pisti meg nagyon nagy képű lett! Balást egyenesen utálom a fejét is. Szóval tényleg süllyednek emberileg.

2021. nov. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
57%
"Sok munkát beleraknak"???? Játszanak élőben és utána feltöltik youtubera, nagy munka! Remélem nem fáradnak el benne!
2021. nov. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
35%
Irigy vagy? Csináld utánuk! Igen sok munkát beleraknak, tudatosan, rengeteg pénzt beleöltek több millió forintot, hogy egyre jobb minőségű tartalmat gyártsanak, új stúdióból, új eszközökkel, folyamatosan újulnak, meg van a személyiségük hozzá, ha nem így lenne akkor már el tűntek volna a süllyesztőbbe, a több ezer próbálkozóval együtt. Nem csak játszanak egyébként, hanem prodcasteket csinálnak, tech bemutatókat stb... Nem csak a kétkezi munka a munka, ennyi erővel, ha valaki irodában ül az íróasztal előtt, az se dolgozik.
2021. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
91%
3as válaszolót mondjuk adom. Pistin annyira nem vettem észre, hogy nagyképű lenne mostanában, de azt a Balázs gyereket én se bírom. Idegesítő egy figura nem illik a csatornához.
2021. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

Jani talán még annyira nem nagyképű, de Pisti már az értelmes válaszokra is olyanokat be tud szólni, hogy már egyszerűen nem nézem őket, mert felb*sz, hogy ő mindig mindent jobban tud meg annyira okos. Egy csomó értelmes embert bannol akinek nem egyezik meg vele a véleménye. Sosem írtam a chatre és nem is fogok. És már annyira látszik, hogy szét unja magát a játékokon (amit meg is értek, nem egyel játszott már ), de már látszik, hogy minden csak a pénzre megy. Pl Twitter-en is csak azokhoz szól akivel egyezik a véleményük. És ott is ugyan úgy tiltja az embereket ha valami nem tetszik neki. Ezért nekem és még sok embernek elég unszimpatikus lett. Régen nem ilyen volt, de el szállt magától a hírnév miatt.


Ez csak az én véleményem. Mert én ezt látom.

2021. nov. 23. 14:08
 8/58 A kérdező kommentje:

#5 Mire lenne bárki irigy? Pénz? Már évek óta jó cuccaik vannak...

Új hely? Minek? Jani nem is akar ott streamelni. Pisti csak saját magának csinálta kb.

Milyen jó minőségű tartalomról beszélsz? Ahol Pisti látványosan szét unja a fejét és mindenen át rohan, hogy minél előbb vége legyen? Vagy, hogy gusztustalanul beszólogat mindenkinek? Még annak is aki jót ír, segítséget kér és ha segítenek neki, beszól, hogy minek... Hagyjuk már.Játszik 4 órát amit már nem vágnak csak simán 1 órás videókban fel töltik. Az új srác a Dani vagy mi a neve meg fel tölt kb heti 1 vágott videót. 4-en vannak egy csatornára. 4-en ehhez minek? Hogy fel töltsék a vodot? A podcast-ba olyan embereket hívnak meg aki senkit nem érdekel. Egyetlen egy volt akit sokan meg néztek az is Zsozeval volt. Az évek alatt nagyon lecsökkent a nézettségük és ez nem véletlen. Unják amit csinálnak ki öregedtek. Jani már streamelni se akar, mert már nem érdekli. Csak jöjjön a pénz.

2021. nov. 23. 14:19
 9/58 A kérdező kommentje:
Plusz tech csatorna... 3-4 havonta ha van egy új videó, de az is milyen termékekről...
2021. nov. 23. 14:20
 10/58 anonim ***** válasza:
86%
Régen tényleg nagyon jók voltak. Most már csak a PÉNZ! Régen még élvezték is az egészet. Pisti nagyon nagyképű lett!
2021. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!