Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha egy karakterhez (akár...

Ha egy karakterhez (akár saját) elképzelünk egy hangot, azt a hangot már hallottuk régebben?

Figyelt kérdés
Például van egy kitalált karakter, könyvből, mangából, rajzból stb. ahol nem halljuk hogy milyen a hangjuk, és elképzeljük hogy beszélnek, a fejünk találja ki a hangzást vagy egy régebbről hallott hangot csatol hozzá?

2023. ápr. 23. 15:44
 1/3 AlexKieninger ***** válasza:
100%
Szerintem az ember inkább mixel/összekever a már régebbről hallott hangokból egy olyat ami szerinte a legjobban passzol a látott karakterhez, legalábbis én ezt vettem észre magamon amikor olyan mangát olvasok aminek még nincs anime adaptációja.
2023. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor leírják neked a hangját az első megszólalásaival, akkor gondolom próbál hasonlót paraméterezni a fejstúdió neked is, de hozzám hasonlóan szerintem te is fenntartod a jogot, hogy a számodra jobban működő megszólalással keljen életre a csóka, ahogy a sztori magába húz.
2023. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem személyenként változik. Van, akinek a fantáziája inkább a környező hatásokból alkot meg valamit, de van, aki teljesen új dolgokat képes elképzelni.
2023. ápr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!