Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki mit tervez a nyárra?

Ki mit tervez a nyárra?

Figyelt kérdés

Én szeretnék elsősorban a párommal elmenni nyaralni egy-két napra belföldön.

Emellett szeretnék több ruhát varrni és horgolni, kipróbálni többféle receptet, és sikeresen beszedni az első terméseimet az idei zöldségkertemből!

Nagyon szeretnék még elkezdeni hímezni (kisgyerekként csináltam, akkor ügyes voltam benne, viszont nem folytattam) és szőtt karkötőket készíteni (díszítésnek használnám kulcsokhoz vagy a horgolt táskáimhoz).

21/L



2023. máj. 16. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretnék elmélyülni az alkoholizmusoban. Illetve rendszeresen fogok maszturbálni. Egyelőre nagyjából ennyi.
2023. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Írom tovább - pontosabban szerintem befejezem a könyvemet, aztán nekiugrok a legelső kötettől és javítok-hozzáírok, kiveszek - kiadható formába rendezem.
2023. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es:miközben alkoholizálsz? vagy az nem te vagy?

Én Földvárra megyek a párommal, onnan fogunk ide-oda biciklizni.

2023. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ő nem én vagyok.
2023. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!