Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » SZOTE gólyatábor?

SZOTE gólyatábor?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem azoktól, akik voltak már ott, hogy milyen a SZOTE gólyatábor? Ugyanis valószínűsíthetően fel fognak venni a GYTK-ra Szegeden, hacsak nem megy 420 pont fölé a ponthatár, és azon gondolkodom hogy érdemes lenne e elmenjek a gólyatáborba. Nem vagyok egy bulizós fajta, egy szórakozóhelyen sem jártam még, inni sem nagyon szeretek, de annyira azért nem zárkózom el az emberektől. Mik szoktak lenni a prgoramok? Illetve arra is kíváncsi lennék ,hogy szerintetek idén is 19-22-ig lesz a tábor, mert ahogy láttam az utóbbi két évben akkor volt, ez a nyaralás miatt lenne fontos, mert nem akarom hogy belelógjon. Kicsit hosszú lett, de nangyon megköszönöm a segítséget:)

2023. jún. 29. 01:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Idén aug 17-20,gondolom azóta rajottel. Én nem vagyok nagy bulizós se ivós és nem is mentem emiatt. Igazából nem bántam meg. Ismerőseim azt mondták ez kicsit ilyen részegendős buli, de amúgy ha jó társaságba kavarodsz akkor tök jó. Ha félsz hogy nehezen illeszkedsz be ha nem mész, akkor nyugi. Év közben majdnem minden héten lesz alkalmad társasággal szórakozni
2023. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!