Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak itt kezdő influencerek?

Vannak itt kezdő influencerek?

Figyelt kérdés

Vannak itt fotósok, tartalomgyártók, akiknek van Instagramjuk?


Szivesen szétnéznék, kinek milyen tájfotói vannak meg hasonló érdekességek.



dec. 22. 09:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Van pár nyaralós videóm youtubeon. Remélem idővel több helyre eljutok. Szabijoco a csatorna neve.
dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdő influencer vagyok, hanem befejező. Volt blogom, vlogom, podcastom, Instagram, meg minden is.

Volt, amelyik népszerűbb volt, akadt, amelyik kevésbé. Hatalmas siker egyik se volt - persze kinek mi a nagy siker.


Évek óta nem posztolok már sehova semmit.

jan. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Miért hagytad abba?
jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt számomra értelme tovább folytatni. Azon a színvonalon, ahogyan minőség szempontjából értelmét láttam volna csinálni, úgy nagyon sok idő és energia elment vele érdemi megtérülés nélkül, ezért úgy nem érte meg folytatni. Ennél vacakabb minőséget nem szívesen adok ki a kezemből, így fél gőzzel folytatni sem láttam értelmét - és még az is idő és energia igényes lett volna.
jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!