Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Influencerek, az megvan hogy...

Influencerek, az megvan hogy amúgy senkit nem érdekel az általatok megosztott "tartalmatok", maximum unalomból likeolnak?

Figyelt kérdés
Ne legyetek megtévesztve, nincs olyan, hogy jaj "annyian kérdezték" mert nem. Az influencerek nárcisztikus beteg emberek, akik ezzel akarják magukat kompenzálni.

nov. 26. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Savanyú a szőlő kérdező, ugye?
nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem. Még én sem tudom elképzelni hogy egy csatorna/fiók feliratkozóinak többségének annyi szabadideje legyen, hogy olyan dolgokat nézzen amik nem érdeklik. Az hogy van 1-2 ilyen, az egy dolog, de szerintem a likeok/megtekintések nagyjából bemutatják, hogy hány embernek tetszett a posztjuk.
nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Menj rá egy sokat likeolt videó kommentjeihez, majd akkor meglátod, nem csak unalomból likeolnak. Mivel aki unalomból nézi, az nem fog pozitív kommentet írni a videó alá, mert az unalmas.

És ne Csani csenöl féle tartalmak alatt nézd, hanem mondjuk Pamkutyáék, vagy Videómánia videói alatt.

nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Ezek szerint téged viszont érdekel, mert kérdést írtál ki róla. Ha annyira nem érdekelne, még ennyit sem foglalkoznál velük, csak élnéd az életed. :-D
nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

A legkevésbé sem érdekel az influencerkedés, de kérdező, nálad honnan jön ez a tömény utálat? Nem az van, hogy te is szeretnél influencer lenni és neked nem jön össze? Vagy egyébként is irigy vagy?

Szerintem nem sokan szoktak unalomból likeolgatni. Mi értelme van annak? Ha valami nem érdekel, továbbgörgetek.

nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon örülünk hogy ezt sikerült megbeszélned magaddal.
nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ahogyan te látod Kérdező, az szemfényvesztés, pont ez a célja egy influencernek, mert ő a lájkokból kapja a bevételt + amit még reklámoz maga körül, többnyire kozmetikát.
nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 PMC Wagner ***** válasza:
56%
Nézik őket, én magam is baromságnak tartom de tényleg erre is van igény. Ha nem lenne nem lennének ennyien. Egyébként személyes ismerőseim között is akad pár akiket érdekel pár ilyen.
nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha te csak a hülyeségeket látod, az azt jelenti, hogy olyanokra keresel. Akiket a normális dolgok érdekelnek, azoknak meg a normális tartalmak jelennek meg.


[link]

[link]

[link]

[link]

nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
Annyiban van csak igazad, hogy a feltunoskodes narcisztikus tulajdonsag es nyilvan az influencerek szeretik a magamutogatast... egyebirant borzaszto komplexusaid lehetnek, en pszichologust javasolnek neked, kedves kerdezo!
nov. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!