Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » HERBY most Budapestre költözött?

HERBY most Budapestre költözött?

Figyelt kérdés
És tényleg szexelt valaki nejével?

jan. 14. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem költözött Pestre csak pár hétre valami Pupilla nevű ismerősének segít aki tolószékes. A másikra nem tudom a választ 😄 de lehetséges ugyanis eddig mindig olyanokkal kavart akinek volt férje és gyereke kivéve Anita és Kinga.
jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Hogy odaköltözött-e a rokkant csajhoz, azt szerintem még ő maga sem tudja. Valószínűleg csak a fűtési szezont akarja ott kibekkelni, aztán lesz, ami lesz.

A Rockerné-ügyről nem tudok semmi biztosat mondani, nem voltam ott gyertyát tartani, viszont a jelek arra utalnak, hogy Petike bizony meghegedülte a nőt. Már, ha egyáltalán a sok piától működött a szerszám...

jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Köszi! Ezért gondoltam, hogy megsexualizált valakit: https://www.youtube.com/watch?v=RSffkL-ZjDg
jan. 14. 19:50
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem ez az első már, hogy férjes aszonyokkal van. Volt az a Dia utáni fiatal csaj akivel live is volt Döbröntén neki is volt elvileg férje meg gyereke csak titkolta. Meg volt valami Axi sztori is az is liveozott és ki beszélte mit csinált Herbyvel utána hazament a csávó meg megverte. Meg még volt egy pár 😄 úgyhogy nem csoda ha igaz.
jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Pár napja írták egy kérdésben,h ogy csak pár hétre költözött.
jan. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Tegnap már csókolóztak is a liveban, meg fel akarja hozatni a tv-t, számítógépet stb. Valószínű a telet ott akarja átvészelni, mert nem tudja a rezsit fizetni. Úgy látszik Pupillának sincs ellenére a vendég, mert ha zavarná, már hazavitte volna.
jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, előzőleg meg Vicánál akart telelni, de mivel Vicának vannak más barátai is így nem bírta sokáig, meg egymást se bírták sokáig elviselni, mert mindenkinek meg volt a saját szokása 🤣🤣. Azóta nem is nagyon volt nekik közös vidi 😄
jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Kíváncsi leszek ez meddig fog tartani. Elég naívnak tűnik ez a Pupilla, nem olyan típus, mint Vica. Szerintem most, hogy oda is cuccol, nagyon nehéz lesz kitennie. Bár úgy látszik Pupilla is kapható az ivászatra, szóvak jól kijönnek. Kérdés, hogy hosszútávon mi lesz, mert gondolom ő dolgozik is valamit, sokba kerül a rezsi meg a sok kutya, autó fenntartása stb. Ha mindennap bebszós live lesz, nemxlesz ennek jő vége Pupillàra nézve.
jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
nagyon durva látni külső szemlélőként hogy milyen életvitelt él, mindig arra van fogva hogy a videózás csak egy karakteré, de közben rendszeres összemossa a dolgait, és azt vettem észre hogy tényleg megcáfolja a saját szavait, kijelentéseit. én konkrétan akkor kezdtem aggódni hogy valami komoly baj van mikor letagadott olyan dolgokat amikről tudom hogy megtörtént, mert láttam. magától letörli, és aztán azt állítja nem történt ilyen, mint valami kényszeres védekezési mechanizmus. volt olyan kifogás is szorult helyzetben hogy "ki a f*sz emlékszik arra hogy mit mondott tegnap?!" és társai, magyarázat mindig lesz, Ő nem lehet hibás. egy dolognak tudom be, azzal a szemlélettel nézek tőle bármit is hogy egyszer elkottyantotta hogy még a régi időkból mikor az anyja elvitte egy teljes kivizsgálásra, infantilis diagnózisa is volt, tehát lélekben sosem tud felnőni, teljesen felelőségteljesen viselkedni, bárhogy is próbálja eljátszani
jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Mivel elvileg össze jött a nővel valószínű nem csak télre maradt ott. Szerintem amíg nem szakítanak ott marad, az anyjáék meg gondolom ottani ismerősök rá néznek néha a sümegi házra. Aztán majd ha vége ennek a kapcsolatnak is akkor majd vissza megy.
márc. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!