Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a tesómnak,...

Hogy mondjam meg a tesómnak, nem tudok 'fancy' lánybúcsút szervezni neki, mert a barátnőinek erre nincs keret?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz az esküvője, mondta, hogy a tanú feladata a lánybúcsú-szervezés, reméli nem felejtem el. És hogy direkt kevés barátnőjét írta rá össze, szóval legyen "nagyon fancy".


Itt jön a gond... A csoportban, ahol beszélünk, eddig bármit írtam, mint ötlet, leszavazták.


Kezdtem a "nagyon fancyvel", hogy menjünk el 2 éjszakára Barcelonába vagy Madridba, majd az egyik lány felvetette, hogy menjünk le a Balatonhoz, Siófokra. Mikor leírtam, hogy kb. az úgy mennyi lenne, azt is leszavazták (aminek amúgy örülök is, mert egy augusztusi balatoni hétvége nem hiányzott volna).


Most még ezt a Glamping Hotelt találtam, Eger környékén, két éjszaka 57.000/fő lenne, reggelivel. Ezt is leszavazták, mert hogy drága.


Az ő részüket is megértem, mert mindannyian fiatalok, egyetemisták vagy pályakezdők, mondták, hogy oké, fizetik a lánybúcsút, de rá két hétre lesz az esküvő, ahová el kell jutni, nászajándékot kell adni és nem fér bele nekik az, hogy egy hónap alatt 200-250 ezret dobjanak ki az ablakon úgymond.


Csak közben a nővérem meg tőlem várja, hogy megszervezzek mindent és feleljek meg az elvárásainak. Úgy, hogy nekem a lánybúcsú után még lesz egy hét vizsgaidőszakom, szóval gondolhatjátok, mennyire hiányzik ez az egész nekem akkorra... Én jobban örülnék, ha megszervezné magának, mert akkor tényleg nem rám fújolnának a barátnői, hogy milyen ötleteim vannak, meg olyan lenne minden, amilyenre akarja.


febr. 29. 21:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Na ne, királylány a tesód? Simán megmondod neki így ahogy ide leírtad. A kertben meg hozott piából megtartjátok a lánybúcsút. Ha ő végighisztizi ti még attól érezhetitek jól magatokat. Mondd meg neki, addig tanuljon meg pogácsát sütni, a csajok hozzák az italt. :)
febr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%

A testvérdenek nincsenek barátnői, ha ennyire nem ismeri őket, hogy ki hogy áll anyagilag.

Semmit nem kell csinálnod, ez nem család, nem testvér.

febr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Bántani sem akarom, mert nyilván mindent tökéletesre, a saját stílusa szerint szeretne.


Csak ez így ciki, mert a barátnői egymás között engem beszélnek ki, hogy miért ilyeneket találok ki, a nővérem meg tőlem várja, hogy megváltsam a világot kb.

febr. 29. 21:19
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő ekkora terhet rak a nyakadra de te nem akarod bántani, akkor nem tudom, mit lehetne tenni. Miért bántás az, hogy megtudja, nem vagy varázsló? Én mondjuk megértem a barátnőit. Titeket nem annyira. Csak tudja, kik a barátnői, mit vár, vesznek fel hitelt?
febr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%
Otthon hülye feladatok,itassátok le, aztán szórakozóhely, buli. Jól hangzik Barcelona, meg Siófok is, csak ez nem a Másnaposok. Itthon a lánybúcsú egy este, és kész.
febr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Hát, az az igazság, hogy amiken eddig voltam én, azok is ilyen utazással, nappal fürdés/pihenés, este buli, tánc programokkal voltak összekötve. De olyan is volt mindig a társaság, hogy alapból utazósak, kimozdulósak, jobban költekezősek... Szóval az is tud jó lenni, de nyilván nem úgy, ha a meghívottaknak a havi fizetésük megy el az egészre.
febr. 29. 21:35
 7/37 anonim válasza:
febr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Kb. 10 milliós az itthoni népesség, hidd el, lesz még ilyen! :D
febr. 29. 21:42
 9/37 anonim válasza:
91%

A tesódnak csak a leendő férjét sajnálom. Szegénynek semmi sem.lesz elég,és jó.

Mondd meg neki,hogy amilyen lánybúcsúra ő vágyik,azt sajnos nem tudod kivitelezni,hisz nem turkálhatsz mások pénztárcáiban. Egy jó bulit viszont szívesen szervezel.

febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
6, és neked azok a bulik mennyiből álltak meg? Vagy ki fizette? Ha mindenképp ilyent akar tesód akkor tolja el pár évvel az esküvőt, más ötletem nincs.
febr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!