Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeség,de valamiért nem merem elmondani.Annyi történt,hogy az ágyamban feküdtem mikor hallottam egy nagy reccsenést és hááát....eltört az ágyam xD

Megnéztem közelebbről és belül ott pont nincs rács,szóval ott semmi nem tartotta rendesen.Viszont eléggé meg vagyok ijedve...Nem tudom,hogy hogyan sikerült ezt is eltörnöm.Nem vagyok kövér (167 cm 55 kg),szóval nem is értem.Nem ugrottam rá,egyszerűen csak eltört.

Most kitámasztottam és rádobtam egy takarót,hogy nehogy észre vegyék.Rátudok feküdni,mert megtartja (egy fémdobozt meg egy nagy könyvet aláraktam),viszont előbb-utóbb észre fogják venni :/

Félek,hogy megharagszanak és ordítozni fognak.Mondjuk elég régi ágy(kb.10 éves) és eléggé nyikorgott már,lehet emiatt adta fel a szolgálatot.


Ti haragudnátok emiatt a gyereketekre ?Hogyan közöljem velük úgy,hogy ne legyenek mérgesek ?



2018. jan. 28. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy haragudnék. Mondd el nyugodtan.
2018. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudnék.
2018. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ez ágy, ha ilyenért orditás van,ott más probléma is van.
2018. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még csak kövér sem vagy, sehogy sem lehetsz hibás a történtekért. ☺ Ezért nem haragudhat rád senki. Vagy ha mégis annak nagyon nem lenne igaza. Mond el nyugodtan mi történt. ☺
2018. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!