Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha többet nyerek (ki is...

Ha többet nyerek (ki is utalom), mint vesztek a TippmixPro-n, akkor számukra "hivatalosan" is "pénzügyi kockázat"-nak minősülök? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hello!


Először is idéznék a TippmixPro részvételi szbályzatából:


"Az SzZrt. bármely fogadóval szemben, bármely fogadás felvételét bármikor – különösen pénzügyi kockázatkezelés miatt, csalás gyanúja esetén – megtagadhatja, melyről az SzZrt. a fogadót haladéktalanul, a fogadószelvény felületén tájékoztatja. Az SzZrt. fenntartja a jogot, hogy – különösen pénzügyi kockázatkezelés miatt, csalás vagy pénzmosás gyanúja miatt, és felelős játékszervezés okán – korlátozza a fogadó napi, heti és havi összes költését, továbbá időszakonként vagy fogadásonként korlátozza az elérhető nyeremény összegét."


A fentiek alapján, ha több pénzt tudok kiszedni fogadásokkal, mintsem veszíteni, akkor INDOK NÉLKÜL lekorlátozhatnak (a kimenetelekre felrakható tétjeimet)? - Az telefonos ügyfélszolgálatos elmondása alapján semmi "korlátozást" nem látott a rendszerben a fiókomon (dobtam azért róla nekik egy emailt is).


Járt már valaki esetleg így? Van lehetőség szerintetek ezt a korlátozást valahogy eltöröltetni stb.?



ápr. 7. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kockázatértékelés nem nyilvános, mert ha közzé lenne téve milyen gyanús jelekre figyelnek, akkor tudják mit kell kijátszani. Az idézett szöveg azt írja, hogy csalás gyanúja esetén történik ez, nem pedig ha többször nyersz mint vesztenél. Hogy mi a csalás gyanúja, szintén nem lesz publikus információ. Ahhoz valószínűleg olyan hosszú vagy rendszeres nyerési szériának kell történnie, ami a definiált nyerési esélyeket láthatóan lekörözi; és ilyet egy normális játékos nem tudna elérni, mert a véletlen-faktorok nem engedik.
ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csalás meg ilyen és amolyan dolgok az kizárva nálam, mert már volt teljes átvilágításom is (mindenféle doksikat bekértek), ahol mindent rendben találtak és amit követően újra engedtek fogadni az oldalon.

Ezért nem is értem minek "kekeckedik" velem most a Zrt...

ápr. 7. 19:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom ezt meg csak jogi úton lehetne megtámadni, hogy ismét aktiváljanak vissza "teljes értékű" felhasználóvá.
ápr. 7. 19:02
 4/7 anonim válasza:
Most korlátoztak vagy teljesen letiltottak ? Korlátozni simán és elég gyorsan szoktak, elég hozzá pár százezer forint nyeremény. Példa, felteszel egy százast, hogy egy meccs döntetlen lesz 3x szorzó, bejön, újra játszasz egy ilyet, bejön, nyertél 400-at és már korlátoznak is, max 500 ft-ot tehetsz erre a típusra és ehhez csalni se kell…
ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amúgy akkor legalább pluszban vagy ? Engem is lekorlátoztak, hónapok után se tudok bizonyos dolgokra fogadni 1000 ft-nál nagyobb tétben (néha belépek megnézni), ezért én szépen otthagytam az egészet, de legalább kiszedtem tőlük pár százezret.
ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pluszban vagyok nagyon is, viszont nalam SEMMIRE se enged kb 200-600Ft-nal tobbet rakni. Semmire!
ápr. 11. 12:18
 7/7 xp ali ***** válasza:
Ha csalás vagy pénzmosás gyanúja áll fenn, akkor korlátozhatják. De akkor is, ha a statisztikád lényegesen jobb, mint az átlag, mert akkor azt gondolják, (és vszeg nem teljesen alaptalanul) hogy csalsz.
tegnapelőtt 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!