Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » El szeretnék menni egy bulira...

El szeretnék menni egy bulira de egyedül vagyok. Tudtok tanácsokat adni? 22/l

Figyelt kérdés

A koleszomba lessz egy buli és el szeretnék menni, de nagyon izgulok mert nem ismerek itt senkit (csak egy emberrel beszéltem de nem vagyunk barátok, nincs is meg a száma). Félek nagyon gáz ha egyedül jelenek meg.


Eddig csak egyszer voltam bulin, az is valami egyetemes volt és ott egy ismerősöm-el voltam aki most nem tud, különben nem nagyon vannak barátaim a városban.


Tudtok valami tanácsot adni?


Hogyan ismerkedjek, milyen bakikat ne kövessek el?

Ilyenre ugye elég ha csak valami lazát felveszek?



ápr. 20. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el, igyál egy valamit, csapódj oda egy beszélgető társasághoz hallgatóként, vagy akár szólj hozzá, aztán meglátod. Ha nem válik érdekessé, eljössz. Szerintem nem gáz egyedül menni, inkább vagány! Hátha lesz ott ismerős, vagy szerzel újakat.

50f

ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!