Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kaptam egy 10 eurós steam...

Kaptam egy 10 eurós steam ajándék utalványt egy régi, alig ismert barátomtól, átverés lenne?

Figyelt kérdés
"this is for you - [link] rányomtam, és egy steam (vagy arra hasonlító) oldalra dob fel.

ápr. 23. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
"steamcommuuty.com" ez átverés
ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sejtettem, csak kinéztem volna az illetőből, hogy ad 10 eurót random.
ápr. 23. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Már nem is működik az oldal, gyorsan odalett az a 10 euró.
ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet feltörték a fiókját
ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Automatizált csalás lehet. Ő is rákattintott a linkre, megadta a belépési adatokat és utána az ő fiókja is terjeszti. Így mindenki aki bedől neki, annak ugrik a fiókja és ismét egy újabb kör felhasználónak szórja ki a linket.

Ezért kell mindig megnézni, hogy milyen oldalra akarnak átirányítani. Félig te is át lettél verve, mert azt észlelted, hogy valami gyanús benne, de a hamisított oldalt már nem vetted észre. Ha beléptél volna, a te fiókodat is ellopták volna.

ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindig elolvasom a linket, és ha nem stimmel nem nyomok rá. de most tényleg egy nagyon adakozó, jó ember küldte, és ezért kérdeztem meg, amúgy egyből OFFos a téma.
ápr. 23. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem írj rá máshol vagy hívd fel, mert akkor tud írni steamnek, ha még nem vette észre, hogy fel van törve
ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
írtam neki.
ápr. 23. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!