Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dolgoztatok már animátorként...

Dolgoztatok már animátorként külföldön?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni jövő évben negyed/fél évre animátorkodni és ezzel kapcsolatos tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Ti merre jártatok? Hogy fogadtak Titeket? Milyen cégen keresztül jutottatok ki? Milyen munkakörötök volt? Mik a pozitívumok/negatívumok? Mit érdemes magaddal vinni egy hosszabb útra? Hogy nézett ki egy napotok animátorként? Ilyesmikre vagyok kíváncsi és előre köszönök minden segítő választ!:)
2010. nov. 5. 17:02
1 2
 11/17 anonim válasza:
én nyaralni voltam Egyiptomba basszus de szerencsés vagy annyiraaa gyönöyrű hely :) mesélj már melyik fősiolára jártál? én is nagyon szeretnék animátor,vagy idegen vezető lenni...:)
2011. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Szia! Ha animátorkodni szeretnél külföldön akkor ezt a céget javaslom: [link]

Egy csomó helyre közvetítenek teljesen ingyenesen és még az utazási költségeid minimalizálásában is segítenek. Mehetsz rajtuk keresztül Spanyolországba, Ciprusra, Görögországba... Én velük dolgoztam Görögországban és nagyon bejött! Tehát hajrá, lehetőség tengernyi van csak élni kell vele és irány a nyáááááár! ;-)

2011. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi, én is most velük tartom a kapcsolatot, nagyon korrektek!:)

Mindenképp szeretnék már menni, mert ősztől sulim van.

2011. márc. 1. 12:18
 14/17 A kérdező kommentje:
Neked is van az oldalon élménybeszámolód? Hogyha van hozzá kedved/időd, szívesen mailezgetnék veled, hogy milyen volt kint stb., ha írsz priviben, válaszolok a mailemről...:)
2011. márc. 1. 12:21
 15/17 anonim válasza:

hali! már nagyon régóta gondolkodom én is az animátorkodáson, tudnátok valamilyen elérhetőséget, referenciát adni? 2 nyelven beszélek középfokon és pl sportokat nagyon szívesen oktatnék! csak június 2l2jétől tudnék kiutazni és 2 hónapra, mert utána fősuli ..

írjatok privit :)

2011. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Írnék neked szívesen privit, de nem látszik:) Állítsd be úgy, és akkor írok;-))
2011. jún. 24. 00:48
 17/17 A kérdező kommentje:

Gondoltam írok azok kedvéért, akik még nem vágtak bele. Én az egész tavaszt kint töltöttem Hurghadán. Fantasztikus, tényleg hatamas élményekkel tértem haza! Tény, hogy nem egyszerű munka, mert reggeltől késő éjszakáig kell gyakran fent lenni és tartani a frontot. Ami viszont szuper, hogy nagyon sok mindenben lehet önállósodni, fejlődni, és nem utolsó sorban nyelveket tanulni. Nekem angol és német közepem volt, amivel teljesen jól tudtam boldogulni. A munkatársaim olaszok voltak jórészt, így az is ragadt rám:))

Hogyha bármire kíváncsiak vagytok, nagyon szívesen írok bővebben is! (Ja, és én csak most fogom kezdeni a fősulit, szóval semmilyen papírom nem volt hozzá.)

2011. aug. 19. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!